F&F ile dantel şıklığı sizi bekliyor!

Zarif, şık ve sevimli… Modern yorumuyla öne çıkan dantel, yeni sezon gardıroplarının olmazsa olmaz parçalarının başında geliyor!

F&F ile dantel şıklığı sizi bekliyor!

Son birkaç sezondur dantel üzerinde çalışan tasarımcılar, geleneksel dantel kumaşını gökkuşağı renklerinde yeniden hazırlayarak, sevimli bir görünümün yanında, elbiselere modern bir dokunuş da sağladılar. 2012 İlkbahar Yaz sezonunda ise, sevimli ve zarif bir görünüm için, tamamı dantel ile kaplı parçaları, şeker renklerinin mat tonlarında kullandılar. Modern duruşu ile de dikkat çeken dantelin içinde, zıtlık yaratma ve daha resmi görünme çabası da dikkat çekiyor!

F&F  İlkbahar Yaz 2012 Koleksiyonu’nda da dantel etkisi göze çarpıyor. Şeker tonları tasarımlara enerji katarken, yumuşak dokunuşlarla oluşturulan feminen tarz da öne çıkıyor. Sezonun hip parçası ise; 50’lerin günlük elbiselerinden ilham alan, indigo mavi renkteki dantel model! Bu tarz elbiseler ile hem rahat hem de şık bir gün geçirebilir, “modern dantel” yorumunu stilinize taşıyabilirsiniz.

F&F, kaliteli, modayı takip eden ve günün her saatinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan koleksiyonlarıyla KİPA Mağazaları’nda.

Yorumlar