Kadınlarda bıyık çıkmaması için ne yapılmalı acısız şeker yöntemini deneyin!

Hormonel veya genetik sorunlardan kaynaklanan kadınlarda bıyık çıkmasını önlemek için 2 pratik yöntemi bir araya getirdik!

Kadınlarda bıyık çıkmaması için ne yapılmalı acısız şeker yöntemini deneyin!

Kadınların bir diğer sık sık şikayetçi olduğu durumlardan biri de bıyık çıkmasıdır. Kadınlarda bıyık neden çıkar? Kadınlarda bıyık çıkmasını önlemek için ne yapmak gerekiro? Bıyık çıkmaması için ne yapmalı? Her ne kadar şikayetçi olunan bir durum olsa da bıyıkları aldırmadan vazgeçmiyoruz. Peki kurtulmanın yolu var mı? Genetik veya hormonel durumlara bağlı olan bıyık çıkma sorunundan kurtulmak ve akılda kalan tüm sorulara yanıt vermek amaçlı elmaelma.com olarak bir araya doğal yöntemleri sırladık! İşte bıyıklardan ebediyen kurtulmanın sırrı...

ÇOĞALTMASININ AKSİNE ŞEKER YÖNTEMİ!

Geçmiş yıllarda ağda veya epilasyon gibi birden fazla yöntemler olmadığı için kadınların yüzlerindeki tüyleri almak için kullandığı basit yöntemlerden biri şeker yöntemiydi. Acı çekmeden pratik bir şekilde istenmeyen tüylerden sizde kurtulabilirsiniz. 

Nasıl yapılır? Çeyrek su bardağı kadar suyu tencerenin içine ilave edip ardından 2 su bardağı şeker ve yarım limonun suyunu ekleyin. Karışımınız kaynamaya başlayınca tencerenin altını kısın. Yaklaşık 5-6 dakika kaynadıktan sonra ocağın altını kapatıp soğumaya bırakın. Tüylerinizin olduğu kısma bebek pudrası veya mısır nişastası uyguladıktan sonra macun kıvamına gelen karışımızı sürüp bir bez parçası ile tüylerin çıkış yönüne doğru çekin.

HEM ÖLÜ DERİLERDEN ARINIRIYOR HEM DE TÜYLERDEN KURTARIYOR!

Ciltteki ölü derilerden kurtulmaya yardımcı olan mercimek yöntemi aynı zamanda istenmeyen tüylerden kurtulmaya da yardımcı oluyor.

Nasıl yapılır? Bir avuç mercimeği öğütüp, macun kıvamına gelene kadar bal ile karıştırın. Macunu bıyıklarınızın üstüne sürüp  dakika bekletin. Bu yöntemi haftada 1 kere uygulayın.

Yorumlar