Pirinç suyu saç uzatır mı mucizeye şahit olun!

Pirinç suyunun faydaları neler? Prinç suyu saç uzatır mı? Saçlarım uzamıyor diye şikayet edenler buraya! Bu yöntemi mutlaka denemelisiniz!

Pirinç suyu saç uzatır mı mucizeye şahit olun!

Pirinç suyunun faydaları neler? Prinç suyu saç uzatır mı? Hem vücuda hem de saça oldukça faydası bulunan pirinç suyu herkesin bildiği gibi Asyalı kadınların güzellik sırları arasında yer alıyor. Cilt için bu denli faydalı olan pirinç suyunun saça da faydalı olduğunu duymuş muydunuz? Özellikle saçlarının geç uzamasından şikayetçi olanlar için harika bir öneri olacak bu yöntemi mutlaka denemelisiniz. İşte yapmanız gerekenler! 

SAÇLARINIZIN DAHA CANLI VE BAKIMLI OLMASINI İSTİYORSANIZ... 

Pirinç suyu saçların dökülmesini engellemektedir. Aynı zamanda yeni saç oluşmasına ve daha hızlı büyümesine yol açar. Aynı zamanda saçlarınızın yumuşacık olmasını sağlar. Saçalrınızın daha canlı ve bakımlı olmasını istiyorsanız haftada 2 kere saçlarınızı pirinç suyu ile yıkayabilirsiniz. 

PİRİNÇ SUYU NASIL HAZIRLANIR? 

Yapmanız gereken tek şey saçlarınızı şampuanla güzelce yıkamak ve ardından pirinç suyunu saçlarınızın tamamına dökmek. Saça ve kafa derisine ellerinizle güzelce masaj yapın. 20 dakika kadar beklettikten sonra ılık su ile durulayın. Hepsi bu kadar! 

Yorumlar