Saçlarınızı kestirmeden önce dikkat!

Trendler her an değişiyor. Sınırsız model alternatifi ve mükemmeliyetçilik sizi kararsızlığa sürükleyebilir. İşte size yardımcı olabilecek birkaç öneri...

Saçlarınızı kestirmeden önce dikkat!

Ne giyerseniz giyin saçlarınızla aranız iyi değilse kendinizi asla iyi hissedemezsiniz. Özellikle de stres topu olarak saçlarınızı kullananlardansanız! Saçlarınızı kaderine bırakıp kuaför koltuğuna oturmadan önce buraya göz atmanızda yarar var.

2010'da başlayan ara boy devrimi hala aramızda! Büyük riskler almadan harika bir etki yaratması tercih sebeplerinin başında geliyor. Peki başka neler var?

'Arada' kalmak istemeyenler için alternatifler çok daha fazla. Asimetrik kesimler çarpıcı modeller sunuyor. Özgürlük fikri ön plana çıktıkça saçlar da kısalacak gibi görünüyor, ne dersiniz?

Saç modellerinin büyük değişim hızından kahküller hiç etkilenmedi. Bu sene de kalın kahküller moda. 80'lerin reenkarnasyonuyla da gelen omuz hizasında yuvarlak kesimli saçlarla harika bir ikili oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Ben saçlarımı kestiremem diyenlerdenseniz, üzülmeyin. Uzun dalgalar asla modası geçmeyecekler arasında… Sık katlarla saçınızı hareketlendirin, yaz mevsiminin enerjik yapısına uyum sağlayın.

İşte sizin için seçtiğimiz modeller...

Yorumlar