Sıcak tonlu makyaj nasıl yapılır

Sıcak tonlarda makyaj, göz makyajı nasıl yapılır? Az malzemeyle günlük sıcak tonlarda makyaj yapmanın püf noktalarını paylaştık!

Sıcak tonlu makyaj nasıl yapılır

Sıcak tonlu makyaj nasıl yapılır? Günlük az malzemeyle makyaj nasıl yapılır? Elmaelma.com okurları için bugün sıcak tonlarda hem göz makyajı hemde cilt makyajı yapmanın sırlarını paylaştık! Yanınızda hem az malzeme ile yaza cilt makyajınızı uyumsağlamak isteyenler için haberimize göz atabilirsiniz...

İNCE YAPIDA KUSURSUZ TEN MAKYAJI İÇİN...

İlk olarak cindinize baz uyguladıktan sonra ten renginize uygun olan ince yapıda aynı zamanda kapatıcılığı orta derecede olan bir fondöten tercih etmenizi öneriyoruz. Bu yapıda olan fondötenler cildinizde katman katman görüntüye neden olmayacaktır. Fondöteninizi uyguladıktan sonra yüz hatalarınızı belirginleştirmek için bronzerınızdan elmacık kemiklerinize alın ve çene kısmınıza uygulayın. 

SICAK TONLU GÖZ MAKYAJI İÇİN...

Gözlerinize ilk olarak baz işlevini görecek ten renginde bir far yardımı ile eşitleyin. Daha sonra gözlerinize elmacık kemiklerinize uyguladığınız bronzerınızdan uygulayın ve tercihinize göre rengini belirginleştiriğ siyah bir eyeliner veya kalem ile gözlerinizi belirginleştirip rimel uygulayabilirsiniz. 

Yorumlar