Tırnak etleri için kür tarifi daha sağlıklı olması için...

Tırnak etlerine evde bakım nasıl olmalıdır? Tırnak eti bakım kürü nasıl hazırlanır? Evde kolayca tırnak eti bakımının nasıl yapıldığını sizler için araştırdık!

Tırnak etleri için kür tarifi  daha sağlıklı olması için...

Ellerinin bakımlı olmasını isteyen kadınlar sürekli olarak manikür yaptırmaktadır. Fakat dışarda manikür yaptırmak ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Başkalarının kullandığı tırnak malzemeleri bakteri taşıyabiliyor. Bu bakterilerde kansere neden oluyor. Bu nedenle evde tırnak etleri bakımını kendiniz yapmanız sağlığınız açısından daha uygun olacaktır. Tırnak eti bakımı, tırnakların bakımından daha önemlidir. Tırnak etlerinin bakımını düzenli olarak yaptırmazsanız bir süre sonra kanamaya ve şiddetli ağrıya neden olacaktır. Bu gibi durumlarla karşılamamak için belli aralıklarla tırnak eti bakımı yapılmalıdır. sizler için elmaelma.com olarak evde tırnak bakım kürü hazırladık. Peki evde bakım kürü nasıl hazırlanır? İşte malzeme listesi ve hazırlanışıyla tırnak etleri için bakım kürü! 

TIRNAK BAKIM KÜRÜ 

MALZEMELER:

 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı aloe vera jeli, 1 çay kaşığı limon suyu

YAPILIŞI:

Tüm malzemeleri bir kabın içerisinde karıştırın ve bu karışımı tırnak etlerinize sürün. 5 dakika kadar masaj yaparak tırnak etlerinizin bu karışımı emmesini sağlayın. Ardından ellerinizi sıcak su ile yıkayıp nemlendirici sürebilirsiniz.

 

Yorumlar