VS PINK cilt bakım ürünleri neler?

Doğadan ilham alan içeriklerle hazırlanan VS PINK güzellik ürünleri ve kokuları yaza eğlenerek hazırlanmanızı sağlıyor. İşte yaz koleksiyonu...

VS PINK cilt bakım ürünleri neler?

Doğadan ilham alan içeriklerle hazırlanan VS PINK güzellik ürünleri ve kokuları yaza eğlenerek hazırlanmanızı sağlıyor. Hindistan cevizi yağının benzersiz şifası ile tasarlanan Coconut Oil koleksiyonu ipeksi bir cildin anahtarını sunuyor. İçeriğindeki sütlü hindistan cevizi yağı ve hassas temizleme köpüğü ile ezber bozan Soap & Skin alışılmışın dışında bir duş deneyimi yaşatıyor. Cilt kuruluğuna savaş açan bu koleksiyondaki Scrub Down vücut scrubı, anında emilen Oil Sleek vücut yağı ve Coco Losyonu ile bulutsu bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Besleyici shea yağı ile harmanlanan banyo topları, küvetinizde muhteşem bir rahatlama ve nemlendirme sağlıyor. Nem bombası kağıt maskeler, renkli ambalajlarıyla eğlenerek bakım yapmanıza yardımcı oluyor. Sevilen vücut spreyleri, efsanevi Fresh & Clean ve Warm & Cozy gibi favorilere ek olarak yepyeni kokularla zenginleşiyor.

Gün boyu nemini kaybeden ve kuruyan ellere, doğadan gelen içeriklerle yumuşaklığını geri kazandırın! VS PINK el kremleri ile arzu ettiğiniz ipeksi dokunuşa sahip olacaksınız. Sezonun en trend bakım ürünleri ve daha fazlası VS PINK mağazalarında sizleri bekliyor!

Yorumlar