Ufak Tefek Cinayetler 10. bölüm Oya'nın mavi elbisesi ve gözlüğü hangi markanın fiyatı ne kadar?

Ufak Tefek Cinayetler 10. bölüme Oya'nın giydiği mavi elbise ve taktığı gözlük damga vurdu. Biz de Oya'nın elbisesi ve gözlüğünü mercek altına aldık.

Ufak Tefek Cinayetler 10. bölüm Oya'nın mavi elbisesi ve gözlüğü hangi markanın fiyatı ne kadar?
-A A+

Ufak Tefek Cinayetler 10. bölümüyle geçen salı akşamı ekrandaydı. Ufak Tefek Cinayetler 10. bölümde Oya'nın giydiği elbise ve taktığı gözlük damga vurdu. Merve'nin evindeki yılbaşı partisinde Oya mavi kadife derin sırt ve bacak dekolteli bir elbise giymişti. Oya'nın elbisesi görenler Ufak Tefek Cinayetler 10. bölümde Oya'nın giydiği mavi elbise hangi markanın ve fiyatı ne kadar sorularına yanıt aramaya başladı. Aynı şekilde Oya'nın kullandığı okuma gözlükleri de arama trendleri arasına girdi. Son bir kaç bölümde Oya'nın taktığı ve Serhan'ın hoşuna giden gözlüklerin de markası haberimizde. Önce Oya'nın mavi elbisesiyle başlayalım.

Ufak Tefek Cinayetler 10. bölümde Oya ile Serhan'ın birbirlerine yakınlaştığı anlar izleyenleri ekrana kilitlemişti. Oya'yı bir odaya çeken Serhan kayıp kol düğmeleriyle ilgili gerçeği bildiğini anlatmış ve Oya ile her ne kadar birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da yeniden yakınlaşmışlardı. İşte o sahnelerde Oya'nın üzerinde mavi kadife derin yırtmaçlı ve sırt dekolteli bir elbise vardı. O elbisenin tasarımı Tuana Büyükçınar'a ait. Markası ise Tuvanam!

Elbesinin derin sırt dekoltesi de çok şık.

OYA'NIN GÖZLÜKLERİNİN MARKASI NE?

Gelelim Oya'nın taktığı gözlüklere. Ufak Tefek Cinayetler 7. bölümde ilk kez gözlükle görünen Oya artık daha sık gözlüklü haliyle görüntü veriyor. 7. bölümde Serhan, alkollü halde Oya'nın evine gittiğinde Oya kapıyı gözükleriyle açmıştı. Serhan ise gözlükler görünce 'Çok tatlı olmuşsun' demişti.

Bu replikten sonra Ufak Tefek Cinayetler izleyenler Oya'nın gözlüklerinin markasını merak eder oldu. Ufak Tefek Cinayetler 10. bölümde de Oya yeniden gözlüklerini taktı. Oya'nın site yönetimi toplantısına katılırken taktığı gözlüklerin markası Carin Glassses.

Bu içeriğe yorum yapın
0 Yorum