Ramazan'a layık ev yapımı lezzetler

Türk mutfağının değişmez lezzetlerinden börek ve baklava, özellikle ramazan sofraları için vazgeçilmez lezzetler. Hele bir de ‘ev yapımı’ börek ve baklavaya hayır diyebilmek mümkün değil!

Ramazan'a layık ev yapımı lezzetler

‘Ballı Baklava-Börek’ yıllardır süregelen geleneksel damak tadını Ramazan sofralarına taşıyor.

Ev yapımı baklava ve böreği yaygınlaştırmayı ve daha çok insanla buluşturmayı hedefleyen Ballı Baklava-Börek, birbirinden lezzetli ürünleri ile insan sağlığına özen gösteriyor. Tamamen doğal ve sağlıklı koşullarda, geleneksel damak tadımıza uygun ürünler üreten Ballı Baklava ve Börek, ramazan sofralarına hem lezzet hem de sağlık getiriyor.

Özellikle sağlıklı beslenmenin önemini bilenler için geleneksel tatlar üreten Ballı Baklava-Börek, Ramazan Ayı’nda sofralarımızın vazgeçilmezi oluyor. Hem iftarda hem de sahurda güvenle yiyebileceğimiz Ballı Baklava-Börek ürünleri ile bu Ramazan çok daha lezzetli geçecek.

Ramazanın aranılan lezzeti: ‘Cevizli Ev Baklavası’

Ballı Baklava-Börek’in Ramazan’da mutlaka denenmesi gereken lezzeti: ‘Cevizli Ev Baklavası’. Deneyimli baklava ustalarının hazırladığı Cevizli Ev Baklavasını yemek gerçek bir nostalji yaşatıyor insana. Özlemle anılan çocukluğun lezzetlerini anımsatıyor. Üstelik çok hafif! Bu lezzet tamamen doğal un, sade yağ, ceviz, tuz, toz şeker, nişasta, su ve yumurtadan oluşuyor.

Ballı Baklava –Börek’ten 1 tepsi (3 kg) Cevizli Ev Baklavası: 30 TL

Ballı Baklava- Börek, tüketicisinin sağlığını düşünmenin yanı sıra onlara bir kolaylık daha sağlıyor. Ramazan’da bütün gün aç kalmanın da etkisiyle kendini yorgun hissedenler için “Arayın ayağınıza gelsin, ağzınızın tadı yerine gelsin” hizmeti sunan Ballı Baklava ve Börek, günün her saati telefonla sipariş alıyor; evinize, iş yerinize ücretsiz olarak siparişi teslim ediyor.

Ballı Baklava-Börek sipariş hattı: 0 (216) 499 34 30 – 444 21 98

Yorumlar