Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız seks yaşantınız artık monotonlaşmaya başladıysa...

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Oldukça zor bir konu olan aldatılma konusuna dair dikkat edebileceğiniz ipuçlarını sizler için sıraladık.

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız seks yaşantınız artık monotonlaşmaya başladıysa...

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?  Günümüz erkekleri bu konuda oldukça kurnaz davranabiliyor. Bu nedenle sizin daha kurnaz olmanız gerekiyor. Zira yıllarca ruhunuz bile duymadan aldatılabilirsiniz. Peki 'aldatıldığımı anlamanın yolları neler? Eşimin beni aldattığını nasıl anlayabilirim?' diyorsanız içeriğimize bir göz atmanızda fayda var. Merak edilen soruların yanıtları elmaelma.com'da. 

Sizi artık eskisi kadar sık öpmüyorsa... 

Siz öpmeyi aniden bıraktıysa dikkatli olmakta fayda var. Öpüşmek biri ilişkinin doğru olduğunun göstergeleri arasında yer almaktadır. Eğer eşiniz sizi artık öpmek istemiyorsa ya da siz öpeceğiniz zaman sürekli sizden kaçıyorsa tehlike çanları çalıyor demektir. Gözünüzü üzerinden ayırmasanız iyi olur. 

Seks yaşantınız rutine bindiyse... 

Skes yaşantınız ruyine bindiyse aman dikkat. Partneriniz sürekli olarak kendini yorgun ya da stresli hissediyorsa sıkıntılı durumlar oluşması an meselesi. Cinsel arzulardakş azalma ihanet göstergelerindendir.  Bu süreç kısa bir süreçse elbetteki böyle değil. Ama uzun bir süreçse dikkatli olmanızda fayda var. Konuyu yorgunum diyerek geçiştirmesine izin vermeseniz iyi olur. 

Cep telefonunu saklıyorsa... 

Saklayacak hiç bir şeyi olmayan kişiler cep telefonlarını ortada bırakır. Tuvalete cep telefonuyla mı gidiyor, ya da sizden sürekli saklıyor mu aman dikkat! 

Son günlerde bakımına çok mu özen göstermeye başladı?

Yatağa girerken bile dişlerini fırçalamayan adam bir anda değişmeye başlayıp bakımlı bir adam haline mi dönüştü? Parfümler kullanmaya, cilt bakımı yapmaya, saçlarına şekil vermeye başladıysa bu bir belirti olabilir. Sizinle dolaşırken kendine özen göstermiyor ama dışarı çıkacağı zaman ekstra bir özen gösteriyorsa bu da bir belirti olabilir. Tabi kı bu maddelere bakarak direkt suçlayamazsınız ama gözünüz üzerinde olsun. Zira aldatılıyor olabilirsiniz. 

 

Yorumlar