Güzel kadınlar neden yalnız kalır?

Kendinizi hem güzel hem de zeki mi buluyorsunuz? Buna rağmen hala yalnız mısınız? İşte sebepleri...

Güzel kadınlar neden yalnız kalır?

Günümüzde çoğu kadının yaşadığı bir sorun olan yalnızlık konumuz! Evet biliyoruz siz de kendinizi hem güzel hem de akıllı bulanlardansınız... Ama buna rağmen yalnızsınız! Çok kötü değil mi? Herkesin çift olarak katıldığı yerlere tek başına gitmek, beklenmedik zamanlarda gelen gülücüklü mesajlardan mahrum kalmak... Merak etmeyin sizi anlıyoruz ve yanınızdayız, bu sebeple hem güzel hem de zeki kadınların yalnız kalma sebeplerini sizler için derledik. Kimbilir belki işinize yarar...

Fazla deli olan kadınlar

Ülkemizde kadınların durumu malum... Dolayısıyla güzel ve zeki kadın, her kadın gibi delirmiştir. Güzel olduğu için bir tık daha fazla delirtilmiş; zeki olduğu için her şeyin daha farkında olarak iyice sinire kesmiştir. Bu ülkede aşk, zeki ve güzel kadın için öncelikler listesinde değildir.

İnsanların yaklaşmaktan korktuğu kadınlar

Yalnız, bekar olmanın neredeyse "ayıplanacak" bir şey olduğu toplumumuzda, yalnız ve güzel kadın uzaylı gibi bir şeydir!

Güvensiz kadınlar

Kimin ne olduğunu bilir, yalanlara kanmaz kadınlar anlayacağınız gibi...

Fazla ilgiden bunalan kadınlar

İş yerinde, mahallede, kafede, barda, arkadaş ortamında... Her erkeğin kendisine beklentiyle yaklaşmasından resmen bıkmıştırlar!

Dış görünüşe önem verilmesini istemeyen kadınlar

Zira onunla fazlasıyla uyumsuz, alakasız dünya görüşüne sahip tipler bile sırf güzel olduğu için ona yaklaşmaya çalışırlar. Karakterini, görüşlerini, fikirlerini yok sayarlar. Hangi zeki kadın buna tahammül edebilir ki?

Güzel olduğu için aptal olduğu sanılan kadınlar

Bunun sadece özgüven meselesi olduğunun bilincine varmak gerekir. bir kadın hem güzel hem de zeki olmayı başarabilir.

Standartları yüksek olan kadınlar

Özgüveni yüksek olduğu için beklentileri ve standartlarıda yüksektir, dolayısı ile kendilerinden kolay kolay taviz vermezler...

Aşık olmayı bekleyen kadınlar

Gelip geçici şeylerin onlara göre olmadığını düşünürler ve bir gün aşkın kapılarını çalacağına olan inançlarını hiçbir zaman kaybetmezler...

Yalnızken de mutlu olabildiğini görmüş kadınlar

Bu tip kadınlar uzun süre yalnız kaldıkları ve hayatlarını bu şekilde sürdürmeye alışık oldukları için kolay kolay hayatlarına yabancı birilerini almaya hazır hissedemezler.

Yorumlar