Uzak durulması gereken kadınlar

Kadınlar olarak, erkekler söz konusuysa kimden uzak durmamız gerektiğini içgüdüsel bir seçicilikle biliriz. Peki erkekler hangi kadınlardan uzak duruyor?

Uzak durulması gereken kadınlar

Ukala olanlar

Her erkek düşüncelerini rahatça ifade edebilen, zekice tartışabilen kadınları sever. Ama hiçbir şey hakkında oteriteyi kaybetmek istemez, kadının ikna olması hoşuna gider.

Bazı kadınlar sadece kendileri için en iyi erkeği görmek adına her şeyi yapar.

Entellektüel bilgileri kendilerinden daha aşağıda bulunan bir erkeğe ukalalık yapabilirler.

Çekiciliğini para koparmak için kullananlar

Şimdi kabul ediyoruz ki çoğu erkek, bir bayana kur yapmak için, romantik bir hafta sonu tatili, akşam yemeği ve bir buket çiçek almayı bilmeli. Bunlar içinde cebine belli bir miktar para bulunmalı.

Ancak söz konusu bayan, bu kadar jeste karşılık, ilgili olmazsa, bu durum karşısında birçok engel çıkacaktır. Eski bir atasözünün söylediği gibi mutluluğu parayla satın alamazsın, böyle bir kadın iyiliklere layık değildir.

Bayan doğru

Fiziksel olarak ne kadar çekici olursa olsun, yetersiz olduğu bir konuyu kabul etmeyen bir bayan erkekler için kokutucudur.

Bayan doğru türleri, kişisel düşüncelerini gurur konusu yaptıkları için doğrucu bir şekil almazlar. Ve asla uzlaşma yolu bulamazlar.

Bu huylarıyla çocuktan farkı kalmayan kadınlar, sadece yollarında ilerlemek için bunu kullanır.

Psikopatlar

Hepimiz gün içerisinde partnerimizi defalarca arayarak çalışma sırasında rahat bırakmayız.

Eğer onun iş, ev ve sosyal hayatınıza çok fazla karışmasını istemiyorsanız psikopat davranışlardan haberdar olmalısınız.

Bir psikopat asla vazgeçmez, hayatında kötü giden ilişkilerini ve kendi güvensizliğini karşısındaki erkekten çıkartır. Numara, adres ve telefon değiştirmek bir psikopata karşı alınabilecek önlemler arasındadır.

Eski ilişkisini yansıtanlar

Bu tip kadınlar muhtemelen listenin en başında gelir. Erkekler karşılaştıran kadınlardan hiç hoşlanmaz.

Ancak bir çok erkek bu durumu düzeltmek için de, aşık oldukları kadının eski hayatı hakkında yeterince bilgilenmeye açık değildir. 

iVillage

Yorumlar