Aşka giden yol 'Pinhan'dan geçiyor!

Muhteşem manzarası ve sunduğu lezzet ile dikkatleri üzerine çeken Pinhan Restaurant, sevgililer gününe hazır.

Aşka giden yol 'Pinhan'dan geçiyor!

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan eşsiz lezette ki menüye, Türk müziğin değerli sanatçılarından Ümit Coşkun nostaljik eserleri ile eşlik edecek.

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde mekanlarından, Küçükyalı sahil şeridinde yer alan Pinhan Restaurant, 14 Şubat Sevgilier Günü için özel olarak seçilen, eşsiz lezzetlerden oluşan menüsü ile kalpleri fethedecek.

En üst katında yer alan Fua Salonu’nun sıcak atmosferinde çiftlere unutulmaz bir akşam sunacak olan Pinhan’da, Türk müziğinin unutulmaz eserlerini Ümit Coşkun seslendirecek. Klavye, kanun, ud ve saz eşliğinde keyifli saatler geçirecek misafirler, Fua salonunun muhteşem deniz ve adalar manzarasının keyfine varacak.

Sunulan fiks menüde; mercimek çorbası, zeytinyağlı enginar, fava, zeytinyağlı yaprak sarma, mini imam bayıldı, zeytinyağlı biber dolması ve patlıcan salatasından oluşan zeytinyağlı tabağı, kuru patlıcan, peynirli su böreği, mevsim salata, zengin et çeşitleri, tatlı ve meyve, çerez çeşitlerleri, taze meyve sularından oluşan vitamin bar, çay, filtre kahve,Türk kahvesi ve sınırsız meşrubat seçenekleri bulunuyor.

Fiks menü fiyatı 65 TL

Yorumlar