Acun Ilıcalı ne kadar nafaka ödüyor?

Acun Ilıcalı toplam ne kadar nafaka ödüyor? Acun Ilıcalı eski eşleri Zeynep Yılmaz, Şeyma Subaşı ve çocukları Yasemin, Leyla ve Melisa için servet ödüyor.

Acun Ilıcalı ne kadar nafaka ödüyor?

Demet Şener ile İbrahim Kutluay arasında yaşanan nafaka tartışması ünlülerin eski eşleri ve çocuklarına ödedikleri rekor nafakaları akıllara getirdi. Aldatma, boşanma, nafaka ve tazminat deyince akıllara gelen ilk isim Acun Ilıcalı oldu. Zira Acun Alıcalı eski eşleri ve çocukları için nafaka değil resmen servet ödüyor. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ile bu evlilikten olan kızları Yasemin ve Leyla Ilıcalı için ödediği tazminat ile Şeyma Subaşı ve kızları Melisa Ilıcalı için ödediği tazminat ve nafakanın detaylarını sizler için derledik. Önce Acun Ilıcalı Zeynep Yılmaz boşanmasının detaylarını hatırlayalım.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ile boşanması uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. Acun Ilıcalı'nın Zeynep Yılmaz ile evliyken Şeyma Subaşı ile aşk yaşaması ve bu ilişkiden bir çocuk sahibi olmaları Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz boşanmasını zorlu bir sürece sokmuştu. Çift boşanma ve mal paylaşımı ile tazminatlar konusunda uzun süre anlaşamamıştı. 

13 yıllık Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz evliliği uzun pazarlıklar sonrası anlaşmalı olarak Temmuz 2016'da sona ermişti. Şile Aile Mahkemesi'nde görülen davada anlaşmalı olarak boşanan çift tazminat ve nafakalar konusunda da rekor rakamlar üzerine anlaşmaya varmıştı. 10 dakika süren ve tek celsede biten Acun Ilıcalı-Zeynep Yılmaz evliliğinin sonunda Acun Ilıcalı rekor tazminat kararının altına imza atmıştı. 

Acun Ilıcalı eski eşi Zeynep Yılmaz'a aylık 150 bin lira nafaka ödüyor

Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz'ın boşanma protokolüne göre, Acun Ilıcalı çocukları Yasemin ve Leyla Ilıcalı'ya aylık 75 bin TL, boşandığı eşi Zeynep Yılmaz'a da aylık 75 bin TL iştirak nafakası ödemeyi kabul etti. 

Acun Ilıcalı Zeynep Yılmaz'a ayrıca İstanbul'da birlikte oturdukları evi bıraktı. Bunun dışında mal paylaşımında Zeynep Yılmaz, Miami, Bodrum, Beykoz ve İstanbul Zorlu Center'daki evleri aldı. 

ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI'NA NE KADAR NAFAKA ÖDÜYOR?

Acun Ilıcalı uğruna eski eşinden ayrıldığı Şeyma Subaşı ile uzun süre evlenmeden bir ilişki yürütmüştü. Çift Eylül 2017'de Marsilya'da düzenlenen bir törenle evlenmişlerdi. Aşkları uzun süre konuşulan çift, Kasım 2018'de şaşırtan bir kararla boşandı. Silivri Aile Mahkemesi'nde tek celsede biten evlilikten Acun Ilıcalı'ya yine yüklü bir nafaka faturası çıktı. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na 125 bin TL nafaka ödüyor. Bu nafakanın 115 bin TL'si Şeyma Subaşı'na yoksulluk nafakası olarak ödeniyor. 10 bin TL ise kızı Melisa için ödeniyor. 

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na aylık 125 bin tl nafaka ödüyor

EVLİLİK ŞARTI!

Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'na ödediği 115 bin TL'lik nafakanın devam etmesi için evlilik şartı konuldu. Şeyma Subaşı evlendiği taktirde nafakayı alamayacak. 

 

Yorumlar