Şeyma Subaşı kıyafetlerini şatışa çıkaracağını duyurdu!

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, dolabındaki fazla kıyafetlerini bir butikle anlaşarak satışa çıkaracağını duyurdu!

Şeyma Subaşı kıyafetlerini şatışa çıkaracağını duyurdu!

Acun Ilıcalı ile 1 sene evli kaldıktan sonra geçtiğimiz sene tek celsede boşanarak yollarını ayıran Şeyma Subaşı, her yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından kıyafetlerini satışa çıkaracağını duyuran Şeyma, bu hareketiyle yine gündem oldu. Subaşı'nın kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine bağışlamak yerine satışa çıkarması herkesin aklına kazandığı para yetmiyor mu? sorusunu getirdi. Ünlü sosyal medya fenomeninin çıkan haberlere ne cevap vereceği merak konusu oldu. 

KIYAFETLERİNİ SATIŞA ÇIKARACAK 

Geçtiğimiz sene Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, yeni taşınacağı evde kıyafetlerini koyacak yer bulamayınca yeni bir karar alarak kıyafetlerini satışa çıkaracağını duyurdu. Dün Instagram'dan yayınladığı hikayede 3 milyon takipçisine kıyafetlerini satışa çıkaracağının haberini veren Subaşı Bebek'te bir butikle anlaşacağını söyledi. 

''KAZANDIĞI PARA YETMİYOR''

Subaşı'nın kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine bağışlamak yerine satışa çıkarması ise akıllara 'Kazandığı para yetmiyor?' sorusunu getirdi.

 

Yorumlar