Beren Saat ve Kenan Doğulu ilk kez Arçelik için bir arada!

Türkiye’nin yıllardır üst üste en sevilen markası seçilen Arçelik, yeni kampanyasıyla 60. yılını kutluyor. ‘Ne yaparsan yap, aşk ile yap’ sloganlı kampanyada Kenan Doğulu ve Beren Saat ilk kez birlikte kamera karşısına geçiyor.

Beren Saat ve Kenan Doğulu ilk kez Arçelik için bir arada!

Yenilik ve teknolojiyi bir araya getirerek Türkiye’ye pek çok değer katan ve ilkler kazandıran Arçelik A.Ş., 60. yılını yeni reklam kampanyasıyla kutluyor. İnovasyon ve teknolojinin sembolü Çelik’in, estetik ve tasarımın sembolü Çeliknaz’la 2012 yılında dünya evine girmesiyle başlatılan, “Yeniliği aşkla tasarlıyoruz” hikayesi Arçelik’in bu yeni kampanyası ile devam ediyor.

Arçelik’in yeni kampanyası, işlerini Arçelik gibi aşkla yapan ünlü çift Kenan Doğulu ve Beren Saat’i kamera karşısında ilk kez bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en çok sevilen markası Arçelik’in 60 yıldır Türkiye’ye, yeniliğe ve işine duyduğu güçlü tutku ve bağlılığı anlatan ve ‘Ne yaparsan yap, aşk ile yap’ sloganlı yeni reklam kampanyası, Kenan Doğulu’nun yeni şarkısıyla milyonlarca müziksevere de ulaşıyor.

İngiliz yönetmen Adrian Moat’ın yönetmenliği yaptığı reklam filmi için Beykoz Kundura Fabrikası dahil üç ayrı mekanda gerçekleştirilen çekimler beş gün sürdü. Kampanyanın fotoğraflarını Nihat Odabaşı çekti. Yaklaşık 120 kişilik ekibin çalıştığı filmin yapımcılığını Film Bahçesi üstlendi.

Yorumlar