Bu defile ayrılık mı getirdi?

İvana - Yurdal Sert çiftinin bir süredir sorunlar yaşadığı iddia ediliyor. Söylentilere göre gerilimi başlatan Ivana'nın dekolteleri olmuş.

Bu defile ayrılık mı getirdi?

Ivana Sert’in dekolte kıyafetleri, evliliğinde kriz yarattı. Bugüne kadar hep “Eşimi kıskanmıyorum, hatta onunla gurur duyuyorum” diyen Yurdal Sert, çevresinden gelen baskılar yüzünden sonunda patladı. Gerilimin fitilini ise eski manken-yeni tasarımcı Ivana Sert’in 2 Haziran günü Billionaire Club’ta düzenlediği mayo ve iç çamaşırı defilesi ateşledi. Onun podyumda giydiği kıyafeti açık bulan Yurdal Sert’in eve dönüşte tepkisi sert oldu. Sözlü atışma giderek çığrından çıktı, kavga büyüdü ve ikili arasında ipler kopma noktasına geldi. Bu yıla kadar hiçbir tatilde ayrılmayan çiftin bu yaz tek başlarına farklı adreslerde olması, Ivana Sert’in Bodrum yerine Fethiye’ye, annesinin yanına gitmesi de gerilimin en belirgin işaretiydi.

 

 

 

 

Kızın adını bile hatırlamıyorum          

yurdalsert.jpgDaha önce “Eşim beni aldatırsa göz yumarım” diyen Ivana Sert, eşinin başka bir kadınla görüntülenmesinden sonra telefonlarını kapatıp ortadan kayboldu. Yurdal Sert ise şu açıklamayı yaptı: “ O gece arkadaşımın kızının doğum günündeydik. Hatta abimler ve yengemler de vardı. Eşim annesinin yanında Fethiye’deydi. Ship a Hoy’da sabaha kadar dans ettik. Eşime yaptığım en büyük haksızlık o şekilde dans etmekti, başka bir şey olmadı. Alkolün de etkisi vardı tabii. Kızın adını bile hatırlamıyorum, ayıp olacak! Ama gerçekten aldatma gibi bir durum yaşanmadı. Şu an eşimin yanında, Fethiye’deyim.”    

Yorumlar