Buket Aydın ve Emir Sarıgül bugün evleniyor iddiası! Buket Aydın'dan jet yanıt

Mart ayında ayrılan Buket Aydın ve Emir Sarıgül'ün barıştığı ve bugün nikah masasına oturacakları iddiası gündeme geldi. Aydın, iddiaları jet hızıyla yalanladı.

Buket Aydın ve Emir Sarıgül bugün evleniyor iddiası! Buket Aydın'dan jet yanıt

Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile sunucu Buket Aydın, bir süre aşk yaşamış ancak mart ayında ani bir kararla ilişkilerini noktalamışlardı. Sarıgül, ayrılığın ardından Sibel Can ile görüşmeye başlamış hatta teknede birlikte görüntülenmişlerdi. Bu olay tazeyken Aydın ve Sarıgül'ün barıştığı hatta bu akşam nikah masasına oturacakları öne sürüldü.

"Yaptığınız ayıp"

Sosyal medya hesabı Instagram'dan açıklama yapan Buket Aydın, evlilik iddiasını kesin bir dille yalanlayarak "Bence yılın bombası ne biliyor musunuz? Bu yaptığınız yalan haber. Nasıl beni aramadan bu kadar emin bir ifade ile 'Bu akşam düğün var' dersiniz. Konu başkaları olunca teyit etmeden hiçbir şey yazamayan siz, ben olunca bir telefon açamıyor musunuz? Ayıp bu" dedi.

"Emir'in evlilik teklifini kabul etmeyeceğim"

Mayıs ayında Emir Sarıgül ve Sibel Can tatil yaptığı görüntüler ortaya çıkınca basın mensuplarına açıklama yapan Buket Aydın, "Ben bu konunun içinden çıkmak istedim. Ben mart sonunda Emir beyle ilişkimi kariyerime zarar verdiği için noktaladım. Emir beyin bana yaptığı evlilik teklifi onun yaptığı bir harekettir. Ben Emir beyin evlenme teklifini kabul etmedim, etmeyeceğim" demişti.

 

Yorumlar