Eliza Dushku'dan rol arkadaşına taciz suçlaması bana 3'lü ilişki teklif etti!

Amerikalı oyuncu Eliza Dushku, yıllar sonra tacize uğradığını itiraf etti. Dushku, rol arkadaşı Michael Weatherly tarafından taciz edildiğini öne sürdü.

Eliza Dushku'dan rol arkadaşına taciz suçlaması bana 3'lü ilişki teklif etti!

Ünlü oyuncu Eliza Dushku, rol arkadaşı ile ilgili şoke eden bir itirafta bulundu. Dushku rol arkadaşı oyuncu Michael Weatherly'ı tacizle suçladı. Rol arkadaşının üçlü ilişki teklifinde bulunduğunu iddia etti. 

ROL ARKADAŞINI TACİZLE SUÇLADI

Bir dönem ülkemizde de ilgiyle izlenen Buffy the Vampire Slayer dizisinde vampir avcısı Faith karakterini canlandıran Eliza Dushku, oyuncu Michael Weatherly'ı tacizle suçladı.

3'LÜ İLİŞKİ TEKLİF ETTİ

New York Times'da yer alan habere göre; Weatherly ile birlikte Bull dizisinde rol alan 37 yaşındaki Dushku, oyuncu ile yakın arkadaş oldu. Ancak bir süre sonra Weatherly, rol arkadaşına üçlü ilişki teklifinde bulundu.

9,5 MİLYON DOLARLIK SESSİZLİK ANLAŞMASI İMZALATMAK İSTEDİLER

Kanal yönetiminin, iddia edilen teklifin ardından diziden ayrılan Dushku'ya 9.5 milyon dolarlık sessizlik anlaşması imzalatmak istediği öne sürüldü.

KANAL YÖNETİMİ OLAYI DOĞRULADI

Cinsel tacizle suçlanan ve görevinden ayrılan kanal yöneticisi hakkında yapılan soruşturma sonucunda, Dushku ile CBS arasındaki olay ortaya çıktı. Kanal yönetimi de olayı doğruladı.

 

Yorumlar