Fahriye Evcen'in son hali görenleri şaşırttı verdiği kilolarla dikkat çekti!

Oğlu Karan'la eşi Burak Özçivit'i sette ziyaret eden Fahriye Evcen'in doğum kilolarından kurtulduğu dikkatlerden kaçmadı.

Fahriye Evcen'in son hali görenleri şaşırttı verdiği kilolarla dikkat çekti!

Magazin gündeminin en gözde aşıklarından biri de Fahriye Evcen Burak Özçivit çifti. İkili 5 ay önce oğulları Karan'ı kucaklarına aldı. u dönem içerisinde en çok konuşuan konulardan biri ise Fahriye Evcen'in aldığı kilolardı. Aldığı kilolar yüzünden eleştiri yağmuruna tutulan Evcen, bu süreçten çabuk kurtuldu. Kuruluş Osman'ın çekimlerinde olan eşi Burak Özçivit'i sette ziyaret giden Fahriye, son hali ile görenleri şoke etti. Evcen'in doğum kilolarından kurtulduğu dikkatlerden kaçmadı.

OĞLUYLA EŞİNİ SETTE ZİYARET ETTİ

Diriliş Ertuğrul'un devamı olan Kuruluş Osman'ın çekimleri son hız devam ederken, dizinin başrolünde olan Burak Özçivit ise günün büyük kısmını sette geçiriyor. Bu nedenle çözümü set ziyaretlerinde buldular. Sete yaptığı ziyaretler esnasında çekildiği fotoğrafları da sosyal medya hesabına yükleyen Evcen, zayıflığı ile de dikkat çekti.

Fahriye Evcen'in son hali görenleri şaşırttı verdiği kilolarla dikkat çekti! Fahriye Evcen'in son hali görenleri şaşırttı verdiği kilolarla dikkat çekti!

Yorumlar