Murat Dalkılıç ve Hande Erçel gittikleri mekanda kavga etti!

Uzun bir süredir aşk yaşayan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç önceki akşam Arnavutköy'deki bir balıkçıda etrafa aldırış etmeden kavga etti.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel gittikleri mekanda kavga etti!

Aşklarına bir dargın bir barışık bir şekilde devam eden Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti uzun süredir bir arada.  Ünlü çift, geçtiğimiz akşam Arnavutköy'de akşam yemeği yedi. Yemek sırasında tartışmaya başlayan çift etrafa aldırış etmeden birbirine bağırdı. Ortamın sakinleşmesiyle mekandan birlikte ayrılan ikili çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı. 

BİRBİRLERİNE BAĞIRMAYA BAŞLADILAR

Uzun süredir aşk yaşayan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel çifti dün akşam Arnavutköy'deki bir balıkçıda yemek yedi. Güzel başlayan gecenin sonu ise kötü bitti. İkili, bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Etrafa aldırış etmeden birbirlerine seslerini yükselten çift daha sonra ortamın sakinleşmesiyle mekandan birlikte ayrıldı

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Kapıda bir süre araçlarının gelmesini bekleyen çift, vale geç kalınca yeniden mekana döndü. Araçları gelen ikili, kapıda kendilerini bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakarak araçlarına binip uzaklaştı.

 Murat Dalkılıç ve Hande Erçel gittikleri mekanda kavga etti!

Yorumlar