Hatice trafik kazası geçiren Gökhan Akar'ı hastanede ziyaret etti verdiği poz olay!

Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren genç şarkıcı Gökhan Akar'ı hastanede ziyaret eden Hatice'nin verdiği poz sosyal medyada gündem oldu.

Hatice trafik kazası geçiren Gökhan Akar'ı hastanede ziyaret etti verdiği poz olay!

Geçtiğimiz günlerde Kastamonu'da şehit ailesini ziyaret ettikten sonra konser alanına doğru yola çıkan genç şarkıcı Gökhan Akar, trafik kazası geçirmişti. Ünlü şarkıcı bilinci kapalı bir şekilde hastaneye gitmişti. Akar'ın hayranlarına müjdeli haber kısa sürede ulaştı. Akar'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Genç şarkıcıyı hastanede ziyaret eden Hatice ise verdiği pozla takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. 

GENÇ ŞARKICIDAN İYİ HABER GELDİ

Yaşadığı beyin travması nedeniyle doktorları tarafından uyutulan şarkıcıdan iyi haber geldi. Önceki gün ilk kez gözlerini açan genç şarkıcının ilk sözleri, "Annem öğrendi mi, söylemeyin çok üzülür" oldu.

HATİCE ŞARKICIYI ZİYARET ETTİ 

Genç şarkıcıyı hastanede ziyarete giden Hatice Gökhan Akar'la poz verip fotoğraf paylaştı. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı ise takipçileri tarafından çok eleştirildi. Hatice'nin bir takipçisi Hatice ''hasta pozumu paylaşmış, dergi kapağımı belli değil'' yorumu yaparken bir başka takipçisi ''Kadın cazibeli hastanede bile'' yorumunu yaptı. 

DEFİLEDE POPOSUNU AÇTIĞI İÇİN HAKKINDA DAVA AÇILMIŞTI

Bir derginin moda defilesi için ünlü isimlerle birlikte podyuma çıkan şarkıcı Hatice taşıdığı transparan kıyafetle yaptığı şovla bir anda magazin gündemine oturmuştu. Defileyi düzenleyen organizasyon şirketi, diğer modacıların hakkını korumak için podyumda kalçasını gösteren Hatice'ye dava açmıştı.

 Hatice trafik kazası geçiren Gökhan Akar'ı hastanede ziyaret etti verdiği poz olay!

Yorumlar