Kadın sezon finalinde kim öldü ''ambulansı arayın ölümlü kaza var'' cümlesi olay oldu!

Sezon finali veren ekranların sevilen dizisi Kadın'ın sezon finalinde Arif'in yaptığı kazada ''ambulansı arayın ölümlü kaza var'' cümlesi olay oldu!

Kadın sezon finalinde kim öldü ''ambulansı arayın ölümlü kaza var'' cümlesi olay oldu!

Kadın sezon finalinde şoke eden kaza izleyenleri merakta bıraktı! Kadın 64. bölüm sezon finalinde Sarp, Bahar, Hatice ve Arif'in içinde bulunduğu araca feci bir şekilde tır çarpmasıyla geçtiğimiz akşam nefesler tutuldu! Bahar'ın aniden rahatsızlanmasıyla apar topar hastaneye giden Arif'in kullandığı aracın içerisinde Sarp, Bahar ve Hatice bulunuyordu. Aracın korkunç bir şekilde kaza yapması sezon final sahnesinde tüm nefesleri tutturdu.  Kaza alanına gelenlerin ''Ambulansı ara ölümlü kaza var'' diye bağırması sezon finaline damga vurdu!

SEZON FİNALİNDE FECİ KAZA!

Ekranların sevilen dizisi Kadın 64. bölüm sezon finalinde Bahar'ın hastalanmasıyla apar topar hastaneye gitmek için Sarp, Hatice, Bahar ve Arif'in trafik kazası geçirmesi  izleyenleri şoke etti. İlk olarak Arif'in hafif sıyrıklarla bir araca çarpmasının ardından yolun ortasında kalan araca son sürat hızla gelen tırın çarpmasıyla korkunç bir kaza yaşanıyor. Arif, Hatice, Sarp ve Bahar'ın içinde bulunduğu araç büyük hasar aldı. Kaza alanına gelenlerin ''Ölümlü kaza var çabuk ambülansı arayın'' diyerek çığlık çığlığa bağırmasıyla sezon finalinde kim öldü sorusunu akıllara getirdi!

 

KADIN 64. BÖLÜM SRZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Ekranların reytingleri alt üst eden Kadın dizisi geçitiğimiz akşam 64. bölümle sezon finali verdi. Ekranların sevilen dizisi Kadın'da Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı dizide geçtiğimiz akşam korkunç bir trafik kazası ile sezon finali verildi. Sarp ve Şirin'in sevişme dotoğraflarını gören Bahar büyük bir şok yaşar.

Yaşananları sindirmeye çalışan Bahar ufak bir baygınlık geçirerej sokağın ortasına yığılıp kalır. O sırada çocukları okuldan alıp eve getiren Sarp Bahar'ı yerde görür ve kıyamet kopar. Arif, Hatice, Sarp ve Bahar apar topar hastane yoluna düşer. Ancak yolda Arif'in kullandığı aracı kötü bir sürpriz bekler. Arif'in bir araca çarpmasının ardından yolun ortasında kalan araca hızla yaklaşan bir tırın çarpmasıyla korkunç bir kaza yaşanır. Çevreden gelen insanların ''Çabuk ambulansı çağırın ölümlü kaza var'' bağırışları ise 'kim öldü?' sorusu düşündürür. Ekim ayını yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına yeni bölümleriyle çıkacak olan Kadın dizisinde kimin öldüğü büyük merak konusu olmuş durumda!

 

 

 

 

Yorumlar