Feyyaz Duman Kimdir

Feyyaz Duman kimdir aslen nereli filmleri ve dizileri neler hepsi Feyyaz Duman'ın biyografisinde. 1982 doğumlu olan Feyyaz Duman İçerde dizisiyle tanındı. Peki Feyyaz Duman evli mi sevgilisi kim?

Feyyaz Duman
-A A+

Feyyaz Duman kimdir sorusunun yanıtını Feyyaz Duman'ın biyografisini merak edenler için derledik. Aslen Mardin Doğumlu olan Feyyaz Duman dizilerin ve filmlerin son dönemde en çok aranan isimlerinden. 36 yaşındaki Feyyaz Duman İçerde dizisinde canlandığını Serkan karakteriyle adından söz ettirmişti. İçerde sonrası Feyyaz Duman, yine reyting rekorları kıran Kadın dizisinde Arif karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Şöhreti yakalayan Feyyaz Duman'ın fanları Feyyaz Duman kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, Feyyaz Duman evli mi, Feyyaz Duman'ın sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını merak ediyor.Biz de elmaelma.com olarak Feyyaz Duman'ın hayatını ve dizilerini biyografisinde derledik. 

FEYYAZ DUMAN KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ

1982 Mardin doğumlu olan Feyyaz Duman, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü'nden mezun. Ailesinin kendisinin oyuncu olmasının istemediği anlatan Feyyaz Duman İTÜ Halk Dansları okudu. Yüksek Lisans için New York'a giden Feyyaz Duman Brooklyn College'de yüksek lisans yaptı. Feyyaz Duman 5 yıl kaldıktan sonra Türkiye'ye döndü.

Feyyaz Duman kimdir aslen nereli kaç yaşında sevgilisi kim evli mi

 FEYYAZ DUMAN SEVGİLİSİ KİM EVLİ Mİ?

16 yaşından beri oyunculuk yapan, ancak ilk kez bir dizide rol alan ve bu dizi ile Türkiye’de popüler bir isim haline gelen Feyyaz Duman, verdiği bir röportajda kendisine gösterilen yoğun ilgiden söz etti. Feyyaz Duman, kendisiyle evlenmek isteyenlerin bile olduğunu ifade ederek, “Tanışmak, seti ziyaret etmek ve evlenmek isteyen birçok kişiden de mesaj alıyorum.” diye konuştu.

Ünlü oyuncu, her geçen gün daha da popüler olmaya devam ediyor. Feyyaz Duman'ın sevgilisi olup olmadığı ise onunla ilgili en fazla merak edilen konuların başında geliyor. Feyyaz Duman instgramadan paylaştığı fotoğraflarla da beğeni topluyor. Özel hayatı ile ilgili paylaşım yapmayan Feyyaz Duman'ın sevgilisi ile ilgili bir paylaşımı görünmüyor. 

Feyyaz Duman İçerde

FEYYAZ DUMAN İÇERDE'DE 

2017 yılında reyting rekorları kıran İçerde dizisi Feyyaz Duman'ın kariyerinin tepe noktası oldu. Başlarda dizinin silik karakterlerinden biri olan Serkan'ı canlandıran Feyyaz Duman, dizinin başrolü Melek'i öldürdüğü sahnenin ardından dikkatleri üzerine çekmişti. 

KADIN DİZİSİNİN ARİF'İ OLARAK ÇOK SEVİLDİ

Feyyaz Duman oyunculuk hayatında ilk kez bir dizide rol almıştır. Daha önce İçerde dizisinde kısa bir rolü olan Feyyaz Duman FOX TV'de ekrana gelen Kadın dizisinde oynayan başarılı oyuncu büyük beğeni toplamıştır. Kadın dizinde Arif isimli karakteri canlandıran oyuncu Özge Özpirinçi'nin canlandırdığı Bahar karakterine olan ilgisi ve aşkı ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. 2014 yılında yapılan bir röportajda oyunculuktan para kazanamadığını söyleyen Feyyaz Duman aynı zamanda aile şirketinde de çalıştığını söylemişti.

Feyyaz Duman Kadın dizisi Arif karakteri

FEYYAZ DUMAN'IN ALDIĞI ÖDÜLLER NELER?

Annemin Şarkısı adlı filmle 51. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Duman, aynı proje ile 2014 - Saraybosna Film Festivali - En İyi Erkek oyuncu ödülünü, 2014 - Altın Portakal Film Festivali - En İyi Erkek oyuncu ödülünü, 2015 - Belçika Uluslararası Film Festivali - En İyi Erkek oyuncu ödülünü 2015 - Duhok Film Festivali - En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alarak bir ilke imza atmıştır.

FEYYAZ DUMAN'IN OYNADIĞI DİZİLER 
Kadın / Arif / 2017

FEYYAZ DUMAN'IN OYNADIĞI FİLMLER

Zor Bir Karar / Nezir / 2017

Zagros / 2017

Never Leave Me / Adil / 2017

Mardan / Morad / 2014

Annemin Şarkısı / Ali / 2014

Tatlı Biber Diyarım / 2013

Si Tu Meurs, Je Te Tue / Azad / 2011

What Time It Is? (Kısa Film) / 2008

Fotoğraf / Faruk / 2001

Boran (Kısa Film) / 1999