Kardeşi vefat eden Alişan'dan duygulandıran paylaşım!

Kardeşinin ölümünden sonra yeğenlerine sahip çıkan Alişan'dan duygulandıran paylaşım geldi. Sosyal medyadan beğeni üstüne beğeni yağdı.

Kardeşi vefat eden Alişan'dan duygulandıran paylaşım!

Geçtiğimiz ay kaybettiği kardeşinin kızları için "Artık 4 çocuğum" var diyen Alişan, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Şarkıcı, ölüm haberiyle yıkıldı kardeşinin kızları ve kendi kızının fotoğrafını "Aşklarım" notuyla paylaştı.

"AŞKLARIM"

Ölüm haberinden sonra sessizliğini koruyan ve sosyal medya hesaplarından herhangi bir paylaşım yapmayan şarkıcı, dün duygulandıran bir paylaşım yaptı. Kardeşinin 2 kızı için "Artık benim çocuklarım" diyen Alişan, yeğenleri ve kendi kızının bir fotoğrafını yayınlayarak "Aşklarım" yazdı. Başarılı şarkıcının paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

"ARTIK 4 ÇOCUĞUM VAR"

Kardeşinin ani ölümüyle yıkılan Alişan, cenaze töreninden sonra Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları söylemişti: "Abim bizi öksüz bıraktım gittin. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin.. Ben şimdi sensiz ne ne yapacağım? Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi. Allah'ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı. 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve'm bana emanet. Seni çok seviyorum abim. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk'um. Seni çok seviyorum Allah'ım mekanını cennet eylesin İnşallah."

Yorumlar