Orgazm hakkında bilinmeyenler duyunca çok şaşıracaksınız!

Orgazm hakkında bilinmeyen ya da yanlış bilinenen şeyleri sizler için araştırdık. İşte tüm merak edilenler elmaelma.com'da.

Orgazm hakkında bilinmeyenler duyunca çok şaşıracaksınız!

Bir türlü orgazm olamıyor musunuz? Bu durumun nedeni orgazm hakkında yanlış bildiğiniz şeyler olabilir! Elmaelma.com olarak sizlere orgazm hakkında bilinmeyen ya da yanlış bilinen şeylerin neler olduğunu araştırdık. İşte tüm merak ettikleriniz! 

Erkek ve kadınların orgazm olma süreleri ayrı! 

Erkeklerin orgazmı nasıl yaşadığını orgazm yaşarke nasıl etkilendiklerini merak ediyor musunuz? Araştırmalar, kadınlarla erkeklerin zevk anında yaşadıklarının birbirine çok benzediğini ortaya çıkarmış. Bir erkeğin orgazma ulaşması için ortalama iki ila 10 dakika gerekirken, kadınların 20 dakikaya ihtiyaca var.

Kadınların orgazm süresi daha uzun

Kadınların erkeklere göre orgazm olma konusunda daha şanslı olduğu söyleniyor. Erkeklerin orgazm süresi üç ila 15 saniye arasında değişirken kadınlarda bu süre biraz daha fazla uzuyor. 

Yataktaki uyum çok önemli 

Erkek arkadaşınızın cinsel organının boyutu hiçbir önem taşımıyor çünkü yataktaki uyumunuzun asıl belirleyicisi aranızdaki çekim.

Seks sırasında yaklaşık 50 kalori enerji harcıyorsunuz

Yaşadığınız bir orgazm, sadece iki veya üç kalori yakmanızı sağlıyor. Sevişme esnasında ise ortalama 50 kalori civarında enerji harcıyorsunuz. 

Bazı erkekler orgazm anını çok kuvvetli yaşadığından bu esnada ölebiliyor

Çok nadir olarak rastlansa da bazı erkekler orgazm anını çok kuvvetli yaşadıklarından bu esnada ölebiliyorlar. Bu olasılık, sevgililerini aldattıklarında daha da artıyor.

Yorumlar