Merve Taşkın kimdir kaç yaşında mini etekli paylaşımı hayran bıraktı!

Sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımlarıyla yürek hoplatan Merve Taşkın Instagram'daki mini etekli paylaşımı ile hayran bıraktı!

Merve Taşkın kimdir kaç yaşında mini etekli paylaşımı hayran bıraktı!

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla ve açıklamalarıyla adından söz ettiren Merve Taşkın yine sınırları zorlayan bir paylaşımda bulundu. Geçtiğimiz günlerde merakımdan bekaretimi kaybettim açıklamalarıyla magazin gündemine oturan Taşkın, Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştığı mini etekli ve gögüs dekolteli fotoğrafı ile takipçilerini büyüledi. 

MİNİ ETEKLİ GÖGÜS DEKOLTELİ CESUR PAYLAŞIM 

İlk olarak Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'un, kendisine mesaj atmasıyla gündeme gelen Merve Taşkın, cesur fotoğrafları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden bir türlü düşmüyor. Son olarak merakımdan bekaretimi kaybettim açıklamasıyla adından söz ettiren Taşkın'ın, Instagram paylaşımı yine olay oldu. Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştığı fotoğrafla takipçilerini büyüledi. Merve Taşkın, mini etekli dekolteli fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı. 

MERVE TAŞKIN KİMDİR? 

1998 yılında dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Twitter’da çok kez gündem olan ve zaman zaman TT listesine de giren Merve Taşkın geçtiğimiz yıl eylül ayında, Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Beşiktaş’ın Porto’yu yendiği maç sonrası yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmişti. Beşiktaş’ın Porto’yu mağlup etmesi durumunda göğsüne Beşiktaş yazıp paylaşma sözü veren Taşkın bu sözünü yerine getirmişti.

İşte o paylaşım... 

merve taşkın mini etekli cesur paylasımı ıle takıpcılerını buyuledı

 

 

Yorumlar 1 yorum