Mini etekli paylaşım yapan Buse Varol gelen yorumlara isyan etti!

Alişan'ın eşi Buse Varol sosyal medyadan mini eteğiyle yaptığı paylaşıma bin pişman oldu. Varol kendisine gelen yorumları görünce çileden çıktı.

Mini etekli paylaşım yapan Buse Varol gelen yorumlara isyan etti!

Şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol, kısa bir süre önce ilk bebeklerini dünyaya getirmişti. Hamilelikte aldığı 21 kiloyu çabucak geri veren Varol, fit görüntüsüyle çok konuşulan ünlüler arasına girmeyi başarmıştı. Varol, bu kez de sosyal medya hesabından yayınladığı mini etekli fotoğrafı ile çok konuşuldu. Siyah mini eteği ve sağ omzu açık bluzuyla yaptığı kombinini ayna karşısında çektiği videoyla takipçilerinin beğenisine sunan Varol neye uğradığını şaşırdı. Varol bu paylaşımı nedeniyle eleştiri yağmuruna tutuldu. Buse Varol'a destek ise eşi Alişan'dan geldi.

"ÇOK SAÇMA VE ÇOCUKÇA"

Varol'un yaptığı paylaşıma bazı takipçilerinden olumsuz yorum geldi. Varol, "Çok saçma çocukça, çok kötü" yorumlarını görünce çileden çıktı.

buse varoldan mını eteklı paylasım!.

"BENİ BİR SALIN"

Buse Varol, mini etek giydiği için eleştiri yağmuruna tutulunca son noktayı koydu "Beğenmiyorsanız takipten çıkın. Bu işler anneliğimi sorgulayarak olmuyor! Beni bir salın"

buse varol mini etekli paylaşım olay!.

"HAYRANIM"

Varol'a eşi Alişan da destek çıktı. Alişan "Ben Buse'nin giyim tarzına hayranım" dedi.

 

Yorumlar