Murat Dalkılıç Hande Erçel çiftinin oyuncu Melis Sezen yüzünden ayrıldığı iddia edildi!

Oyuncu sevgilisi Hande Erçel ile ayrılan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, iddialara göre yeni filminde partneri olan Melis Sezen ile yeni bir aşka yelken açtı.

Murat Dalkılıç Hande Erçel çiftinin oyuncu Melis Sezen yüzünden ayrıldığı iddia edildi!

Oyuncu Merve Boluğur'dan boşandıktan sonra Hande Erçel'le aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Murat Dalkılıç'ın mutluluğu kısa sürmüştü. Çift geçtiğimiz günlerde yollarını ayırnıştı. Çiftin ayrılma nedeni, iddialara göre Hande Erçel, annesinin hastalığı nedeniyle  zor günler geçirirken Murat Dalkılıç'ın Erçel'in yanında olmamasıydı. Ayrılık sonrası ilk hamle Erçel'den gelmişti. Murat Dalkılıç'la olan bütün fotoğrafları silen Erçel,Murat'ı takipten de çıkartmıştı.Murat'tan hamle gecikmedi. Hande Erçel'in fotoğrafları silmesinin ardından Murat'ta fotoğrafları silerek eski sevgilisine karşılık vermişti.Ama çiftin ayrılıklarının altındaki asıl neden bambaşkaymış.Murat Dalkılıç, iddialara göre yeni filminde partneri olan Melis Sezen ile yeni bir aşka yelken açmış. murat dalkılıc

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç geçtiğimiz günlerde oyuncu sevgilisi Hande Erçel ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Murat Dalkılıç'ın yeni filminde partneri olan Melis Sezen ile aşk yaşadığı iddia edildi. melissa sözen

SOSYAL MEDYADA SIK SIK FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Yönetmen Ömer Can'ın önümüzdeki aylarda vizyona girecek 'Dünya Hali' romantik komedi filmi için başrolü Murat Dalkılıç ile paylaşan Melis Sezen, sosyal medyada da Murat Dalkılıç'la olan fotoğraflarını sık sık paylaştı.Melis Sezen bir dönem Dalkılıç'ın eski sevgilisi olan Hande Erçel'le bir dönem aynı dizide oynamışlardı.

KISKANLIK KRİZİNE GİRDİ

İddiaya göre Murat Dalkılıç da film çekimleri boyunca Melis Sezen ile yakından ilgilendi ve Hande Erçel de bu duruma katlanamadı. Kıskançlık krizine giren Hande Erçel, ünlü şarkıcıdan ayrıldı.

 

 

Yorumlar