Nur Yerlitaş'ın hastalığı ne hafızasını kaybettiğini itiraf etti

Nur Yerlitaş'ın hastalığı ne, son durumu nasıl? Nur Yerlitaş'ın hastalığı hafızasını vurdu. Söylemezsem Olmaz programına katılan Nur Yerlitaş bakın neler yaşadı

Nur Yerlitaş'ın hastalığı ne hafızasını kaybettiğini itiraf etti

Nur Yerlitaş'ın hastalığı ona zor günler yaşatıyor. Hastalığının beyin kanseri olduğu açıklanan Nur Yerlitaş geçen aylarda ciddi bir beyin ameliyatı geçirmişti.  Nur Yerlitaş'ın son hali de sevenlerini üzmüştü. Saçları dökülen ve zayıfladığı görülen Nur Yerlitaş, uzun bir aradan sonra ilk kez görüntüsüyle olmasa da sesiyle ekranlara döndü.  “Söylemezsem Olmaz” canlı yayınına telefon bağlantısıyla bağlanarak sağlığıyla ilgili merak edilen soruları yanıtlayan Nur Yerlitaş, hafıza kayıpları yaşadığını söyledi. 

NUR YERLİTAŞ ECE ERKEN'İN ADINI UNUTTU

Daha da önemlisi Yerlitaş, anlık hafıza kayıpları yaşadığını belirtirken
canlı yayında Ece Erken’in de ismini unutmasıyla şok etkisi yarattı.

Nur Yerlitaş'ın hastalığı ne hafızasını kaybetti mi

NUR YERLİTAŞ KİMDİR ASLEN NERELİ KAÇ YAŞINDA?

1960 yılında dünyaya gelen Nur Yerlitaş diğer tanınmış lakabı ile Nurella 2015 yılında Bur Tarz Benim yarışmasında jüri olarak ekranlarda yer almıştır. Anne tarafından arap kökenli Siirt’lidir baba tarafından ise aslen Giresun’ludur.

Nur Yerlitaş İstanbul Karagümrük doğumludur, annesi, dayısı, Arap Cafer ve diğer dayıları İstanbul Tophane doğumludur.

Moda tasarımcısı Nur Yerlitaş Aralık 2015 itibari ile İşte Benim Stilim yarışmasından istifa ettiğini açıklamış ancak 2016 yılında yarışmaya geri dönmeye karar vermiştir. Moda kariyerine 80’li yılların başlarında İtalya’dan ve Fransa’dan getirdiği kıyafetleri satarak başladı.

Gün içinde sürekli stresli olduğunu belirtiyor, stres atmak içinse bulaşık yıkıyor.
Sibel Can, Bülent Ersoy ve Seda Sayan gibi ünlü sanatçıların moda danışmanlığını yapıyor. Sahne için özel kostümler hazırlıyor.

2010’da Yemekteyiz programında bazı ünlülerle daha yarışmacı olarak yer aldı.
Nur Yerlitaş daha önce hiç kimseyle ilişki yaşamadı. Demet Akalın’ın Giderli 16 isimli albümünde yer alan ”Türkan” isimli müzik klibinde ünlü oyuncu Türkan Şoray’ı canlandırdı. Genellikle moda alanında tanınıyor olsa da, 2007 yılında dans yarışmasının jüri üyeliğini de yaptı.

2018 yılında beyin kanseri tanısı konan Nur Yerlitaş, ciddi bir beyin ameliyatı sonrası ekranlardan ve mesleğinden uzak kaldı.

 

 

Yorumlar