Aslı Enver kimdir evli iş adamıyla aşk yaşıyor haberlerine ateş püskürdü!

Aslı Enver evli iş adamıyla aşk yaşıyor haberlerine sosyal medya hesabından cevap verdi! Enver, ''Hukuki hakkımı kullanacağım'' deyip...

Aslı Enver kimdir evli iş adamıyla aşk yaşıyor haberlerine ateş püskürdü!

Ünlü oyuncu Aslı Enver hakkında çıkan ''Evli iş adamıyla aşk yaşıyor'' haberlerine sessiz kalmadı! Ünlü oyuncunun hakkında evli gizemli bir iş adamı ile yeni bir aşka yelken açtığı ancak iş adamının evli olduğunu saklaması üzerine Enver'in evli olduğunu sonradan öğrendiği ve ilişkiyi noktaladığı haberleri çıkmıştı. Ancak bu haberleri duyan Aslı Enver sosyal meyda hesabından kesin ve net bir şekilde açıklama yaptı. Hakkında çıkan haberlere sert tepki gösterdi. Enver, asılsız iddiayı ortaya atanlarla ilgili hukuki hakkını kullanacağını ifade etti.

İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncusu olan Aslı Enver, sosyal medya hesabından hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü! Sosyal medya hesanından yaptığı açıklamada haberi ortaya atan kişiler hakkında hukuki işlem başlatılacağını söyledi.

"BENİ DE AİLEMİ DE CİDDİ DERECEDE ÜZÜYOR"

Murat Boz'la barışması konuşuan Aslı Enver'in bir iş adamıyla aşk yaşadığı iddiası ortaya atılmıştı. İş adamının evli olduğunu öğrenen Enver'in ilişkiye hemen nokta koyduğuğu konuşulan dedikodular arasındaydı. Aslı Enver bu iddialara karşı daha fazla dayanamadı ve suskunluğunu bozdu. Instagramhesabından açıklama yapan güzel oyuncu, "Bugüne kadar asla doğruluk payı olmayan, çirkin iddialarla yapılan, ayrılık sebebi olarak gösterilen hiçbir haber için açıklama yapmadım. Ancak devamlı evli ve çocuklu kişilerle adımı kullanarak, gerçeklik payı olmayan 'iddia edildi' denilerek haberler yapılması artık beni de ailemi de ciddi derece üzüyor ve yıpratıyor. Bu haberi ortaya atan Instagram hesabı ve gazeteci ile ilgili de hukuki süreci başlatmış bulunmaktayız. Bundan sonra bu tarz tüm asılsız haberler için de hukuki hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim"açıklamasını yaptı.

aslı enver çıkan haberlere ateş püskürdü

 

Yorumlar