Oyuncu İrem Sak'ın tekne üzerindeki bikinili pozuna beğeni yağdı!

Ünlü oyuncu İrem Sak'ın tatil yaptığı Bodrum'da tekne üzerinde verdiği bikinili poza hayranlarından beğeni ve yorum yağdı.

Oyuncu İrem Sak'ın tekne üzerindeki bikinili pozuna beğeni yağdı!

Ünlü oyuncu İrem Sak'ın tatil yaptığı Bodrum'da tekne üzerinde verdiği bikinili poza hayranlarından yorum yağdı. Hayranları siyan bikinisiyle objektif karşısına geçen Sak'a tam not verdi.

Yaz aylarının sonuna gelinmesinin ardından birçok ünlü İstanbul'a dönüş yapmaya başladı. O isimlerden biri olan oyuncu İrem Sak, sosyal medya hesabından paylaştığı tekne pozuyla hayranlarını mest etti Güzel fiziği ve fit vücudu ile dikkatleri üzerine çeken Sak'ın paylaşımına yorum yağdı.

BEYAZ BİKİNİLİ POZU DA BEĞENİLDİ

Son olarak Instagram hesabından beyaz bikinili fotoğrafını paylaşan İrem Sak'a Reynmen ve Cemal Can Canseven'den yorum gecikmemişti. Ünlü oyuncu bu kez de tekne pozuyla gündeme geldi.

"BENİ BURAYA GETİREN HİKAYE VAR"

İrem Sak paylaşımına, "Beni buraya getiren bir hikâye var. Anlatabilir miyim? Anlatıyorum. Bu bir hikâye. ya- şöyle- ge- yaşanmış bi hikâye" notunu düştü. İrem Sak'ın bu paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Baz takipçiler ise İrem Sak'a "Yaz bitmemiştir" yorumunu yazdı.

İrem Sak'ın gönderisine gelen bazı yorumlar şu şekilde:

- Çok güzelsin

- Manken misin be kadın

- Yakıyosun abla

 

Yorumlar