Survivor Berna Keklikler'in son hali görenleri mest etti!

Survivor Berna Keklikler'in son pozları görenleri kendisine hayran bıraktı. Fit görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken Berna'nın pozlarına beğeni yağıyor.

Survivor Berna Keklikler'in son hali görenleri mest etti!

Survivor 2017'de mücadele eden Berna Keklikler'in son hali görenleri mest etti. Yıllar içerisindeki değişimi dikkat çeken Berna son pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu.

Göz6 evinde şampiyon olduktan sonra Survivor 2017'ye katılan ve burada gösterdiği performansla geniş kesim tarafından tanınan Berna Keklikler'in yarışma sonrası fit hali dikkatlerden kaçmadı. Güzelliği ve fit görüntüsüyle dikkat çeken Berna'nın paylaşımlarına yorum ve beğeni yapıyor. 

ESTETİK ELEŞTİRİLERİ DE ALDI

"Survivor tarihinin en güzel kadını" gibi yorumlar alan ünlü yarışmacıya estetiğin dozunu artırdığı yönünde yorumlar da geldi. Oyunculuk ve modellik yapan Berna Keklikler'in paylaşımı hayranlarından ise tam not aldı.

 BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul'da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya'da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany'iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

 

Yorumlar