Papağana işkence uygulayan Murat Özdemir'in ifadesi ortaya çıktı!

Papağana işkence uyguladığı video sonrası gözaltına alınan MasterChef Murat Özdemir, emniyetteki ifadesi ortaya çıktı.

Papağana işkence uygulayan Murat Özdemir'in ifadesi ortaya çıktı!

Masterchef adlı programla adını duyuran Murat Özdemir papağana işkence uygulaması nedeniyle gözaltına alınmıştı. Özdemir'in emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Murat Özdemir, işkence görüntüleri için, "Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim. Alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyordum." dedi.

''ALKOLÜN ETKİSİYLE NE YAPTIĞIMI BİLMİYORUM''

MasterChef isimli yarışma programından diskalifiye edilen ve bir papağana yaptığı akılalmaz işkenceyi Instagram'ında yayınladıktan sonra Türkiye'nin gündemine oturan Murat Özdemir'in emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. İfadesinde yarışmadan haksız yere elendiğini belirten Özdemir, işkence görüntüleri için "Alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum" dedi.

DÜN AKŞAM GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medya hesabından evindeki papağana işkence ettiği görüntüleri paylaşan Masterchefyarışmacısından diskalifiye olan Murat Özdemir hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı gözaltı talimatı vermiş ve dün akşam Beşiktaş'taki evinde gözaltına alınmıştı.

''YARIŞMADAN HAKSIZ YERE DİSKALİFİYE EDİLDİM''

Bugün işlemlerin ardından serbest bırakılan ancak savcılığıyla talimatıyla 5 dakika içinde yeniden gözaltına alınan Özdemir, ilk ifadesinde "Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim. Alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyordum." dedi.

"PAPAĞANA İŞKENCE YAPMADIM"

Yoğun güvenlik önlemleri altında İstanbulAdliyesine getirilen Özdemir, gazetecilere "Papağana işkence yapmadım. Parmağımı ısırdı" dedi. Kelepçeli olarak adliyeye giriş yaptığı gözlenen Özdemir'in savcıya ifade vermesi bekleniyor.

ÜNLÜ İSİMLER HAREKETE GEÇTİ

Özdemir'in kısa sürede yayılan videosuna ünlü isimler de tepkisiz kalmadı. Birçok ünlü İstanbul Emniyeti'ni etiketleyerek Özdemir'in gerekli cezayı alması için birlik oldu.

 

 

 

Yorumlar