Pelin Akil, ikizleri arasında ayrımcılık yaptığını söyleyenlere kızdı: Bir bitmediniz!

İkiz kızları Alin ve Lina ile paylaşımlar yapan Pelin Akil'e çocukları arasında ayrımcılık yaptığı yorumları yapıldı. Ünlü oyuncu, bu yoruma tepki gösterdi.

Pelin Akil, ikizleri arasında ayrımcılık yaptığını söyleyenlere kızdı: Bir bitmediniz!

Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile birlikteliğini beş yıl önce evlilikle taçlandıran Pelin Akil (35), üç yıl önce ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucağına aldı. Kızlarıyla birlikte tatile çıkan ünlü çift, yaşadıkları eğlenceli anları paylaşmayı da ihmal etmiyor.

"Biraz da Alin'i kucağına al"

Akil, son olarak kızlarından Lina ile yürürken çektiği videoyu takipçileriyle paylaştı. Kızını kucağında taşıyan ve onunla aynı hareketleri yapan güzel oyuncunun paylaşımı büyük ilgi görürken; Pelin Akil bu video üzerine bir takipçisinin, kendisini ikizleri arasında ayrımcılık yapmakla suçlamasını ifşa etti.

"Yazık ya ne diyeyim böylelerine?"

Akil, takipçisinden gelen "Bunu kucağından ne zaman indireceksin. Biraz da Alin'i kucağına al, garibim ana kucağını hissetsin" mesajını; "Yazık ya ne diyeyim böylelerine? Allah'ım karşılaştırma ya Rabbim" diye paylaştı.

"Alin kucak sevmiyor"

Sonrasında bir video çeken oyuncu, "Birkaç tane de kızıyorsunuz ama öyle hissettiriyorsunuz' diyen var. Arkadaşlar Alin kucak sevmiyor. Alin, kucağa alınınca inmek istiyor. Bunu açıklamama gerek mi var? Onunla da başka şeyler yapıyoruz. Birbirimize koşup sarılıyoruz. Ama kucak sevmiyor. Bunu açıkladığıma inanamıyorum. İnsan çocuklarını ayırabilir mi? Ve bunu yazanlar anneler, inanılmaz. Bakıyorum bazen sayfalarına tek çocuğu var. İki tane çocuğun olunca mı anlarsın diyeyim? Ne diyeyim?" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar