Prens Harry'nin eşi Meghan Markle cami ziyareti için başörtüsü taktı

Güney Afrika seyahatine çıkan Meghan Markle ve Prens Harry Güney Afrika'da tarihi bir camiyi ziyaret etti. Markle camiye girdiği sırada başörtüsü taktı.

Prens Harry'nin eşi Meghan Markle cami ziyareti için başörtüsü taktı

Meghan Markle ve Prens Harry İngiliz kraliyet ailesi adına Güney Afrika'ya seyahate çıktı. Seyahat esnasında tarihi bir camiyi de ziyaret etme fırsatı bulan ünlü çiftten Meghan Markle camiye girdiği sırada başörtüsü taktığı anlar objektiflerden kaçmadı. 

BEYAZ BAŞÖRTÜ TERCİH ETTİ

Kraliyet çifti, Güney Afrika seyahatlerinin ikinci gününde, Cape Town'daki Bo-Kaap bölgesinde yer alan Güney Afrika'nın en eski camisini ziyaret etti. Markle yine güzelliği ve fiziği ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Kraliet gelini uzun bir yeşil elbiseyle boy gösteren Markle, camiye girerken beyaz bir başörtüsü taktı.

Prens Harry'nin eşi Meghan Markle cami ziyareti için başörtü taktı

 

BİR GRUP GENÇLE TANIŞTILAR 

Markle ve Prens Harry, caminin içinde Cape Town İnançları Arası İlk Adım adlı derneğin programında rol alan bir grup gençle tanıştı. Dernek programı, 15-18 yaş arası gençlerin farklı dinlere, inanç kültürlerine, çeşitliliklerin değerlerine saygıyı geliştirmeyi hedefliyor.

Prens Harry'nin eşi Meghan Markle cami ziyareti için başörtü taktıYorumlar