Tuğçe Kazaz sel felaketinde tatilde olan Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi

Eski manken Tuğçe Kazaz, İstanbul'da sel felaketi yaşanırken tatilde olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ateş püskürdü!

Tuğçe Kazaz sel felaketinde tatilde olan Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi

Eski manken Tuğçe Kazaz, İstanbul'da sel felaketi yaşanırken tatilde olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ateş püskürdü. Kazaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İstanbul ne yazık ki bir sel felaketi yaşadı. Elbette önceki belediyelerin bunda payı çok büyük ama sıra şova gelince başkan göründü.'' diyerek demediğini bırakmadı. 

İMAMOĞLU'NA DEMEDİĞİNİ BIRAKAMADI

İstanbul'da yaşanan sel felaketinde bir kişi hayatını kaybetmiş bir çok iş yerini su basmış ve esnaf zarar uğramıştı. Bu sıralarda Bodrum'da tatilde olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaşın tepkisini çekmişti. İş yerleri zarar gören esnaf başta olmak üzere vatandaşlarla görüşen İmamoğlu'nun aynı gün yeniden Bodrum'a dönmesine eski manken Tuğçe Kazaz'dan tepki geldi. Siyasi çıkışlarıyla sürekli olarak gündeme gelen Kazaz, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak İmamoğlu'na tepki gösterdi. 

"ŞOVA GELİNCE BAŞKAN DÖNDÜ"

Yaptığı siyasi çıkışlarla gündeme gelen Tuğçe Kazaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "İstanbul ne yazık ki bir sel felaketi yaşadı. Elbette önceki belediyelerin bunda payı çok büyük ama sıra şova gelince başkan göründü. Bir sen, bir Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un, bir de Trump şov yapmadan o koltuklarda duramıyorsunuz. Neyse, içi boş işlere ve bol güneşlere devam." dedi.

  Tuğçe Kazaz sel felaketinde tatilde olan Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi

Yorumlar