Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer lüks teknelerinde tatil yapıyor!

Eşi Başak Dizer'le Ege'de tatil yapan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 700 bin TL'lik teknesi ve 300 bin liralık zodyaklı botuyla tatilin keyfini çıkarıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi  Başak Dizer lüks teknelerinde tatil yapıyor!

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, tatlini tadını çıkarıyor. Ege'de tatil yapan ünlü çift, 700 bin TL'lik teknesi ve 300 bin liralık zodyaklı botuyla keyif çıkarıyor. Marmaris'te objektiflere takılan ünlü çiftin mutlulukları ise gözlerinden okunuyor.

LÜKS TEKNESİNDE TATİL YAPIYOR

Takvim'de yer alan habere göre; üç gün boyunca denize sıfır ormanlık alanda tatil yapan ikili, daha sonra 110 bin euroluk (yaklaşık 700 bin lira) lüks teknelerine geçti. Ünlü çift, bir süre lüks teknenin arka kısmında oturup sohbet etti.

300 BİN LİRALIK BOTUYLA DENİZE AÇILDI

Ünlü oyuncu bir süre sonra teknesinden ayrılıp botuna geçti. Tatlıtuğ, odyak botla denize açılırken stil danışmanı eşi de teknede kaldı.

LÜKS BOTTAKİ OLTA TAKIMI GÖZLERDEN KAÇMADI 

Kıvanç Tatlıtuğ'un en büyük hobilerinin arasında balık tutmak olduğunu artık herkes biliyor. Ünlü oyuncunun 300 bin liralık lüks botundaki olta takımı da gözlerden kaçmadı.  Başarılı oyuncu, yola çıkmadan önce de zodyak botun tüm kontrollerini yaptı. Tatlıtuğ, botuyla önden giden lüks teknesini takip etti.

 

Yorumlar