Tülin Şahin'in kocası Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor?

Tülin Şahin'in eşi Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli, ne iş yapıyor? Tülin Şahin'in düğünü ve gelinliği ile eski eşi Memet Özer'le boşanma hikayesi burada.

Tülin Şahin'in kocası  Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor?

Ünlü model Tülin Şahin ikinci kez evlendi. Tülin Şahin 9 aydır ilişki yaşadığı Pedro de Noronha ile evlendi. Ünlü modelin düğün haberini alanlar Tülin Şahin'in kiminle evlendi, Tülin Şahin'in eşi Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli, ne iş yapıyor sorularına yanıt aramaya başladı. Biz de siz elmaelma.com okurları için Tülin Şahin'in eşi Pedro de Noronha ile ilgili detayları ve Tülin Şahin'in düğünü ve gelinliğini derledik. Tülin Şahin'in yeni eşi Pedro de Noronha, aslen Portekizli bir işadamı. Pedro de Noronha yatırım ve bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bir şirkete sahip. Bir süredir Türkiye-Portekiz hattında yaşayan iş adamı gönlünü Tülin Şahin'e kaptırmıştı ve ilk günden itibaren çift evliliğe sıcak baktıklarını açıklamışlardı. Pedro de Noronha ve Tülin Şahin'in düğünleri de Portekiz'in başkenti Lizbon'da çiftin ailelerinin katıldığı küçük bir törenle yapıldı. Ancak Tülin Şahin ve eşi Pedro de Noronha İstanbul'da bir düğün yapacaklar. Çift Pedro de Noronha'nun iş yoğunluğu nedeniyle balayı ve düğünü erteledi. Ancak Tülin Şahin sevenleri için fotoğraf paylaşmayı unutmadı.

Tülin Şahin'in kocası  Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor

Tülin Şahin Lizbon'daki nikah töreninde sade bir gelinlik giymeyi tercih etti. Kolları tül detaylı yazlık bir elbiseyi andıran gelinliğine duvak kullanmadı. Saçlarını ise hafif dalgalı bir fönle şekillendirdi. 

Türkiye-Portekiz hattında yaşamaya devam edecek olan çift, ilk günden beri uyumlu halleriyle dikkat çekerek, evlilik sorularını gülümseyerek karşılamışlar ve evliliğe yeşil ışık yakmışlardı…

En kısa sürede Türkiye’de de bir kutlama organize edecek olan çift mutluluklarını paylaşmak için dostlarıyla bir araya gelmeyi de iple çekiyorlar.

TÜLİN ŞAHİN İLE ESKİ EŞİ MEMET ÖZER NEDEN AYRILMIŞTI?

Tülin Şahin ünlü şef Memet Özer'le 2005 yılında evlenmişti. Uzun süre evliliklerini sürdüren Memet Özer ve Tülin Şahin çifti 2017 yılında resmen boşanmışlardı. Memet Özer ve Tülin Şahin boşanma nedenleri konusunda sessiz kalmayı tercih etse de magazin kulisleri bomba iddialarla çalkalanmıştı. İddialardan biri Memet Özer'in alkol problemi olduğu yönündeydi. Uzun süre eşinin alkol sorunuyla baş etmeye çalışan Tülin Şahin'in sonunda pes edip boşanmayı tercih ettiği konuşuluyordu. Diğer bir iddia ise boşanmanın nedeninin Tülin Şahin'in çocuk sahibi olmak istememesiydi. Kariyerine odaklanmak isteyen ünlü modelin çocuk istememesi çiftin arasını bozmuştu. 

Tülin Şahin eski eşi Memet Özer'den neden ayrıldı yeni eşi kim nereli

 

 

Yorumlar