Tülin Şahin Kimdir

Tülin Şahin kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Tülin Şahin biyografisinde Tülin Şahin'in Memet Özer'le evliliği ve boşanma nedeni ile Tülin Şahin'in yeni eşi Pedro de Noronda kimdir sorularının yanıtı

Tülin Şahin
-A A+

Tülin Şahin kimdir, kaç yaşında, aslen nereli sorularının yanıtları ile Tülin Şahin'in evliliklerinin detayları Tülin Şahin kimdir sayfamızda. Tülin Şahin'in eski eşi Memet Özer kimdir, ne iş yapıyor sorularına yanıtların da yer aldığı Tülin Şahin biyografisinde, Tülin Şahin'in Memet Özer'den boşanma nedenlerini de bulabilirsiniz. Ayrıca Tülin Şahin'in yeni eşi Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor sorularının detaylarını da siz elmaelma.com okurları için derledik. Tülin Şahin'in Pedro de Noronha ile olan evliliğinin ve çocuk sahibi olma hikayeleri ile Tülin Şahin ve yeni eşi Pedro de Noronha nasıl, nerede tanıştılar sorularının yanıtlarını da sizin için derledik. Tülin Şahin kimdir sorusuna Tülin Şahin'in geçmişi ve kariyerinin detayları ile başlayalım...

Tülin Şahin 13 Aralık 1980 doğumlu. Aslen Sivaslı olan Tülin Şahin, Danimarka'nın Odense şehrinde doğdu. Türkiye'de ünlü top model Cindy Crawford'a benzerliği nedeniyle Sivaslı Cindy olarak anılan ve şöhreti yakalayan Tülin Şahin'in keşfedilme hikayesi de oldukça ilginç.

TÜLİN ŞAHİN NASIL KEŞFEDİLDİ?

Tülin Şahin, çocukluğunun geçtiği Danimarka'nın Odense kentinde bir alışveriş merkezinde keşfedildi. Uzun boyu, düzgün fiziği ve Cindy Crowford'a benzerliği ile dikkat çeken Tülin Şahin, keşfedilmesinin ardından mankenlik kariyeri için 1998 yılında Fransa'nın başkenti Paris'e taşındı. 

Tülin Şahin'in Türkiye'de tanınması ise bir mayo markasının yüzü olarak Türkiye'ye gelmesiyle oldu. 

TÜLİN ŞAHİN MEMET ÖZER EVLİLİĞİ

Tülin Şahin özel hayatını sansasyondan uzak mankenler arasında yer alan bir isim. 2005 yılında ünlü şef ve televizyoncu olan Memet Özer'le evlenen Tülin Şahin bu evliliğini 12 yıl sürdürdü. 2017 yılında Tülin Şahin ve Memet Özer anlaşmalı olarak boşandı. 

Tülin Şahin kimdir eski eşi memet özerle neden boşandı

TÜLİN ŞAHİN VE MEMET ÖZER NEDEN BOŞANDI?

12 yıllık evliliği tek celsede bitiren Tülin Şahin ile Memet Özer'in boşanma nedeni de uzun süre magazin gündemini meşgul etti. Tülin Şahin'in bebek istememesi yüzünden Memet Özer'le evlilliğinin bittiği konuşulan iddialardan biriydi. Bir diğer iddia ise Memet Özer'in alkol problemi olduğu ve alkol tüketimi yüzünden evlilikte sorunlar başladığı yönündeydi. Tülin Şahin ve Memet Özer boşanmaları sonrası boşanma nedenleri hakkında bir açıklama yapmadı. Ancak Tülin Şahin'in Portekizli bankacı Pedro de Noronha ile evlenmesi ve bebek beklediğini açıklaması sonrası çiftin boşanma nedenleri yeniden tartışılmaya başlandı. Tülin Şahin'in daha önce bebek istememesi konuşulmaya başlayınca ünlü manken ilk kez Memet Özer'le boşanma nedenine ilişkin açıklama yaptı. İşte o açıklama...

"Doğruyu bilmeden, okumadan, anlamadan yorum yapanlar! Çok yakında onlara bir cevabım olacak. Şu ana kadar bir kere bile gerçeği söylemedim, konuşmadım diye kendilerinden çok emin yorum yapıyorlar maalesef.”

TÜLİN ŞAHİN'İN YENİ EŞİ PEDRO DE NORONHA KİMDİR, ASLEN NERELİ, NE İŞ  YAPIYOR? 

Ünlü model Tülin Şahin ikinci evliliğini Portekizli işadamı Pedro de Noronha ile yaptı. Tülin Şahin'in yeni eşi Pedro de Noronha, aslen Portekizli bir işadamı. Pedro de Noronha yatırım ve bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bir şirkete sahip. Bir süredir Türkiye-Portekiz hattında yaşayan iş adamı gönlünü Tülin Şahin'e kaptırmıştı ve ilk günden itibaren çift evliliğe sıcak baktıklarını açıklamışlardı. 9 ay süren ilişkilerini Nisan 2019'da evlilikle taçlandırmışlardı. Pedro de Noronha ve Tülin Şahin'in düğünleri de Portekiz'in başkenti Lizbon'da çiftin ailelerinin katıldığı küçük bir törenle yapıldı. 

TÜLİN ŞAHİN'İN GELİNLİĞİ

Tülin Şahin'in kocası  Pedro de Noronha kimdir, aslen nereli ne iş yapıyor

Tülin Şahin Lizbon'daki nikah töreninde sade bir gelinlik giymeyi tercih etti. Kolları tül detaylı yazlık bir elbiseyi andıran gelinliğine duvak kullanmadı. Saçlarını ise hafif dalgalı bir fönle şekillendirdi. 

TÜLİN ŞAHİN HAMİLELİK VE ÇOCUK

Tülin Şahin, Pedro de Noronha ile evliliğinden kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıkladı. Haziran 2019'da hamile olduğunu duyuran ünlü manken kız bebek bekliyor. 

TÜLİN ŞAHİN'İN KİTAPLARI

Tülin Şahin, zayıflamak isteyen kadınlara yönelik "Beslenme ve diyet üzerine Sırlar", "Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz?" ve "Kral Prens ve Fakir" kitaplarını yazdı.

TÜLİN ŞAHİN'İN OYUNCULUK KARİYERİ

Tülin Şahin, 1986'da Olacak O Kadar'da, 1996'da Tatlı Kaçıklar dizisinde ve 1999'da Gece Şahinleri filminde rol aldı. 2004 yılında Acun Firarda'yı Acun Ilıcalı ile beraber sunmuştur.

TURKISH BEAUTY ÜNVANI

Tülin Şahin, 2008 yılında kadınlara yönelik Tuliss adlı bir site kurdu. Bunların yanı sıra konsept ve marka danışmanlığı ile birlikte freelance moda editörlüğü de yapmaktadır. 

Ünlü modacı Karl Lagerfeld tarafından Turkish Beauty/Türk Güzeli olarak adlandırılan Tülin Şahin, İngilizce, Danca, İsveçce, Norveçce, Türkçe, Almanca ve Fransızca olmak üzere yedi dili çok iyi bilmektedir.