Ünlü fenomen Merve Taşkın'ın Best Model Of Turkey açıklamaları olay oldu!

Best Model Of Turkey adlı yarışmaya katılan ünlü sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'ın açıklamaları sosyal medyada gündem konusu oldu.

Ünlü fenomen Merve Taşkın'ın Best Model Of Turkey açıklamaları olay oldu!

Her paylaşımı ile olay olan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, bu kez anlattıklarıyla takipçilerini şoke etti. Instagram'dan açıklama yaparak bekaretini kaybettiğini söyleyen Merve Taşkın magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Seksi paylaşımlarıyla 500 binden fazla takipçiye ulaşan Merve Taşkın şimdi de Best Model Of Turkey ile gündemde. Taşkın'ın Best Of Turkey adlı modellik yarışmasıyla ilgili olan açıklamaları resmen kan dondurdu. Ünlü sosyal medya fenomeni Taşkın, ''Best Model dediğimiz yarışma çoğunlukla gay bir ekip tarafından yürütülen kendilerine erkek bulmak için yürütülen bir yarışma'' herkesi şoke etti. 

BEKARETİNİ KAYBETTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ 

Bir ara Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu da iddia ederek gündeme gelen Merve Taşkın Instagram'dan bakireliğini kaybettiğini söylemişti. Merve Taşkın, bakireliğini kaybettiği kişi için "Tanınan bir oyuncu ama sevgilisi varmış." demişti.

''DERECE ALMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM''DEMİŞTİ 

Bu açıklamalarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Merve Taşkın geçtiğimiz günlerde Best Model Of Turkey yarışmasına katıldığını takipçilerine duyurmuştu. Taşkın yayınladığı mesajında, '' Az önce BEST MODEL OF TURKEY yarışmasında binlerce katılımcıyı eleyerek ilk 20’ye kaldığımı ve finalde yarışacağımı öğrendim. Nereden başlayacağımı bilmiyorum ama aşırı mutluyum ve sizinle paylaşmak istedim. Şu saatten sonra finalde herhangi bir derece almasam bile modellik kariyeri için çaba verdiğim bu dönemde tüm aldığım eleştirilere rağmen benim için çok büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Türkiye’de modellik adına en başında gelen otoriterler tarafından seçilmiş olmak bile yeterli benim için. Öncelikle bana inanan ve güvenen yakın arkadaşlarım, takipçilerim beni bu yolda destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Beni aylarca ‘senden model olmaz’, ‘model fiziğin yok’, ‘çok zayıfsın’ vs. bir çok saçma yorumla demoralize etmeye çalışan ama model olmanın ne demek olduğundan gram haberi olmayan insanlara bugüne kadar tek bir cevap bile vermemiştim ama en güzel cevabımın finale kalmış olmam olduğunu düşünüyorum. Bir şeyi başarmanız için o şeye gerçekten inanmanız ve istemeniz yeterli kim ne yorum yaparsa yapsın aldırış etmeyin hedeflerinizden şaşmayın. Şimdi daha çok çalışıp finalde derece almak için elimden geleni yapacağım ve bu süreçte beni seven herkesin desteğini bekliyorum sizi seviyorum ♥️'' yazmıştı. 

Ünlü fenomen Merve Taşkın'ın Best Model Of Turkey açıklamaları olay oldu!

TAŞKIN'DAN OLAY BEST MODEL AÇIKLAMALARI

Ünlü sosyal medya fenomeni Merve Taşkın dün akşam sosyal medya hesabından gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. Best Model'e katılarak ilk 20'ye kalan Taşkın, yarışmanın tamamen gay bir ekip tarafından yürütülen ve kendilerine erkek bulmak amacıyla oluşturulan bir organizasyon olduğunu iddia etti. 

İşte Merve Taşkın'ın bomba açıklamaları... 

Ünlü fenomen Merve Taşkın'ın Best Model Of Turkey açıklamaları olay oldu!

Ünlü fenomen Merve Taşkın'ın Best Model Of Turkey açıklamaları olay oldu! Ünlü fenomen Merve Taşkın'ın Best Model Of Turkey açıklamaları olay oldu!

Yorumlar