Yılmaz Erdoğan Organize İşler 2 vizyon tarihi kadroda güçlü isimler var!

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği Organize İşler filminin devamı olan Organize İşler 2 yakın tarihte vizyona girmeye hazırlanıyor!

Yılmaz Erdoğan Organize İşler 2 vizyon tarihi kadroda güçlü isimler var!

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği, konusu ve müzikleriyle akıllara kazınıp unutulmazlar arasına giren Organize İşler'in devamı geliyor. Organize İşler 2 yakın zamanda vizyona girmeye hazırlanıyor. Herkesin sabırsızlıkla beklediği filmin kadrosu çok güçlü. Kadroda Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Demet Evgar, Ekin Türkmen, Demet Akbağ ve Ata Demirer gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Filmin Ocak 4'te vizyona girmesi bekleniyor. 

FİLMDEN İLK GÖRÜNTÜLER GELDİ

Yılmaz Erdoğan'ın yeni yılın ilk günlerinde vizyona girecek olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminden ilk görüntüler gelmeye başladı. Erdoğan'ın canlandırdığı Asım Noyan'ın hikayesini konu alan film aksiyon dolu sahneleriyle izleyenlere bir görsel şölen yaşatmaya geliyor.

YENİ YILIN İLK HAFTASI VİZYONDA

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, 4 Ocak 2019'da Türkiye'de izleyiciyle buluşacak.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YOK Kİ!

Filmin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Demet Evgar, Ekin Türkmen, Demet Akbağ ve Ata Demirer, Ezgi Mola gibi yıldız isimler yer alıyor.

FİLMİN ÇEKİMLERİ BİTTİ, VİZYONA GİRMEYE HAZIRLANIYOR

Yılmaz Erdoğan yeni filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın çekimlerinin bitmesiyle film ekibi BKM Mutfak Uniq'te kutlama yaptı. Kutlama gecesine filmin yönetmeni Erdoğan ile başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Büşra Pekin, Mahir İpek, Ahmet Mümtaz Taylan ve Ekin türkmen katıldı.

ERDOĞAN: "YORULDUK AMA DEĞDİ"

Erdoğan, "Çok başarılı bir çekim süreci bitti. Biraz yorulduk ama emeğimize değdi. Ben oyuncunun performansının sınırını zorlarım ki, iyi bir şey ortaya çıksın diye. Nitekim de öyle bir film oldu" dedi.

BENSU SORAL: "ERDOĞAN'LA ÇALIŞMAK HARİKA"

Bensu Soral ise "Benim ilk sinema filmimdi. O yüzden çok heyecanlıyım. Hele ki 13 yıl önce çekilmiş Organize İşler gibi kült bir filmin ikincisinde rol almak daha da mutlu etti beni. Yılmaz Erdoğan'la çalışmak harika bir duygu" diye konuştu.

Yorumlar