Allık alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gün ışığı varken sürün!

Allık alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Allık seçimi neye göre yapılmalı? Cilt makyajını doğal göstermenin yolu allıklardır.

Allık alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gün ışığı varken sürün!

Allık alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Allır nasıl seçilir? Allık neye göre seçilir? Ten rengine göre allık seçimi nasıl yapılır? Biz kadınlar kozmetik be kişisel bakımdan asla ödün vermiyoruz. Özellikle doğal görünümü yakalamak için allığa ihtiyacınız var. Peki allık nasıl seçilir? Allık neye göre seçilir? İşte merak edilen soruların cevabı...

ALLIK NASIL SEÇİLİR?

Allık seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ten renginizdir. Ten renginizi göz önünde bulundurup allık tonunuzu belirleyebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz. Allık seçimlerinde sizin için önerebileceğimiz en pratik yöntem cildinizde makyaj olmadan yanağınızdan çok sıkmadan bir makas alın ve cildinizdeki hafif kızarıklık sizin allık renginizi belirleyecektir. İşte allık seçmek bu kadar kolay!

 ALLIK SÜRERKEN GÜN IŞIĞI ÖNEMLİ!

Yüzünde allık denerken, gün ışığı olan bir yerde bulunun. Birçok makyaj malzemesi satan yer, bir dolu aynaya sahiptir fakat ışığı bir o kadar kötüdür. Bu yüzden allığı yüzünüze sürdükten sonra gün ışığı varken inceleyin, yapay ışıkları ton konusunda sizi yanıltabilirler. Allığı elinizin üstüne sürün ve daha sonra dışarı çıkın. Bu şekilde allığın gerçek rengini çok daha doğru bir şekilde anlayacaksınız.

Yorumlar