Kaş ve kirpikleri güçlendirmek için ne yapmalı 5 günde fark yaratıyor!

kaş ve kirpik güçlendirmek için yapılması gerekenler nelerdir? Kısa sürede kaş ve kirpiklerinizi gürleştirmenin yolunu arıyorsanız 5 günlük bakım kürünü deneyin

Kaş ve kirpikleri güçlendirmek için ne yapmalı 5 günde fark yaratıyor!
-A A+

kaş ve kirpikleri gürleştirmek için yapılması gerekenler nelerdir? Kaş ve kirpikleri gürleştiren doğal yağlar nelerdir? Kaş ve kirpikler nasıl uzatılır? Hint yapı kaşı gürleştirir mi? Sarımsak yapı kirpikleri uzatır mı? Yüzdeki ifadeyi değiştiren kaşlar ve etkili bakışları ortaya koyan kirpikler biz kadınlar için oldukça önemlidir. Zaman zaman çeşitli nedenler sonucundan kaş ve kirpiklerde dökülme gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Tabikide bu sorunlar önlemi alınmadığı taktirde uzun süren sorunlar olmasa bile kısa sürede eski haline dönmek o kadar da zor değil! Elmaelma.com olarak sizin için 5 gün boyunca hergün uygulayacağınız bir kaş kirpik bakımı hazırladık. Sizin için hazırladığımız bu bakım sayesinde karş ve kirpiklerinizi uzatığ gürleştirebilirsiniz. 

kaş kirpik bakımı

HİNT YAĞI VE SARIMSAK YAĞINI HAFİFE ALMAYIN!

İlk olarak ihtiyacınız olan en temel şey hint yağı ve sarımsak yağı olacaktır. Hint yağını ve sarımsak yağını eşit miktarda boş bir şişenin içersine ilave edip 5 gün boyunca yatmadan önce kaşınıza ve kirpiğinize kulak çöpü yardımı ile sürün sabah kalktığınızda yüzünüzü temizleyin. İşlem bu kadar basit! Sonucu 5 gün içerisinde fark edeceksiniz. Ancak bu uygulamada dikkat etmeniz gereken şey yataraken sağa sola bulaşamaması için kontrolü bir şekilde uyumanız olacaktır. Aynı zamanda ''Ne kadar çok yağ sürersem o kadar etkili olur!'' düşüncesini kafanızdan çıkarmanız gerekiyor. Bu bakımda önemli olan ne kadar çok sürdüğünüz değil karışımı ne kadar iyi yaydığınızdır.