Nude ruj nasıl yapılır fondöten ve rujla istediğiniz tona ulaşın!

Evde nude ruj nasıl yapılır? Son dönemlerde doğal renklerin ön planda olduğu makyaj modasında artık koyu renkli rujlar da yerini nude tonlara bıraktı!

Nude ruj nasıl yapılır fondöten ve rujla istediğiniz tona ulaşın!
-A A+

Biz kadınların özellikle vazgeçilmezi olan makyaj ve kozmetik dünyasında doğallığın ön plana çıkmasıyla cilde hafif renk kazandırarak sağlıklı doğal bir görünüm aldı başını gidiyor! Doğal görünüm tutkusunda fazla masraftan kaçınmak ve her tonda ruja ayrı ayrı sahip olmak yerine evde istediğiniz tonu kendiniz yapabilirsiniz! Elmaelma.com kadınları için fondöten ve herhangi bir renkteki rujla nude ruj yapmanın püf noktalarını hazırladık!

KOYU RENKTE BİR RUJ VE FONDÖTENLE...

Evde günlük hayatınızda kullandığınız fondöten ve tercih ettiğiniz bir ruj nude ruj yapmak için ihtiyacınız olan temel malzemelerdir. Sadece size ve teninize ait bir nude ruj yapmak istiyorsanız çay kaşığı ile az bir miktar ruj alıp daha sonra elinizin üzerine sürün. Elinizin üzerine sürdüğünüz rujun üzerine bir miktar fondöten ilave ettikten sonra elinizin üzerinde hafif bir karıştırma işlemi yaptıktan sonra fırça yardımıyla dudağınıza sürün. Açık tonları elde etmek istiyorsanız fondötenin rengni açık renkte olmasına özen gösterin. İşte kendi nude renginizi yapmak bu kadar kolay!

DUDAĞINIZI KURUTMAK İSTEMİYORUSANIZ....

Bildiğiniz üzere her kozmetik üründe olduğu gibi her cilt tipine göre farklılık gösterdiği gibi fondötenlerde de bu durum geçerlidir. Kendi nude rujunuzu oluşturmak için tercih ettiğiniz rujun içine ilave ettiğiniz fondöten yağlı ciltler içinse cildi kurutmaya yönelik özellikte olacaktır. Bu yüzden nude rujunuz için tercih edeceğiniz fondöten her zaman kuru cilt tipine göre nemlendirici özellikte olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.