Rıfat Yüzüak'tan Nur Bozar'a Sevgililer Günü makyajı!

Ünlü makyaj artisti Rıfat Yüzüak, Max Factor malzemeleriyle Sevgililer Günü makyajı için önerilerde bulundu.

Rıfat Yüzüak'tan Nur Bozar'a Sevgililer Günü makyajı!

 Sevgililer Günü’nde her kadın, hem kıyafeti hem de saçı ve makyajıyla bir bütün olarak etkileyici görünmek ve sevgilisini büyülemek ister. Büyüleyici bir görüntü yaratmak için makyajın rolü büyük. Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak’ın, Sevgililer Günü’ne özel ışıltılı makyaj önerisiyle siz de istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

“Makyaj yaparken en önemli ayrıntı kullandığım her ürünle doğal bir görüntü sağlamak” diyen Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak’tan Sevgililer Günü’ne özel makyaj önerisi;

Hem doğal, hem de kusursuz bir görünüm için Max Factor Skin Luminizer Fondöten’i parmak uçlarınızla uygulayarak yüzünüze eşit miktarda dağıtın. Fondöteni uyguladıktan sonra hala görünen cilt kusurlarınız varsa Mastertouch Concealer kapatıcı kalem ile cildinizi pürüzsüzleştirin. Gözaltlarındaki koyu bölge içinse her zaman ten renginizden bir ton koyu kapatıcı kullanın. Ardından, Crème Puff transparan pudrayı T bölgenize uygulayın. Bu sayede makyajınızın kalıcılığını arttırın.

Max Factor Excess Shimmer farın crystal tonu ile göz pınarlarına ve göz kapaklarına baz uygulaması yapın. Böylelikle ışıltılı bir görünüm elde edin. Colour Perfection Duo Superno rengi ikili far ile göz kapaklarınızı renklendirin. Bu uygulamada fırçanızı tampon hareketlerle kullanın. Farın ikinci rengi ile gözaltlarınızı fırçanın ucunu kullanarak belirginleştirin. Göz içlerine Max Factor Kohl Pencil kahverengi göz kalemi uygulayarak doğal ve etkileyici bakışlar elde edin. Flawless Perfection Blush Mulberry rengi allık ile cildinize ve elmacık kemiklerinize renk verin.

Max Factor Masterpiece Transform siyah maskara ile kirpiklerinize kökten uca hacim kazandırın. Maskarayı kat kat bolca sürerek çarpıcı bakışlar elde edin. Color Elixir rujun Dusky Rose rengi ile doğal ruj uygulaması yapın. Sonrasında Max Factor Colour Intensifying Balm’ın Sumptuous Candy rengi ile dudaklara ışıltı verin. Dudak parlatıcısını istediğiniz görüntü ortaya çıkana kadar yoğun katlar halinde uygulayabilirsiniz.

İşte doğal ve ışıltılı görüntünüzle dikkat çekeceğiniz Sevgililer Günü makyajınız hazır!

max-factor-nur-bozar-makyaj-serisi.jpg

Max Factor Skin Luminizer fondötenin tavsiye edilen satış fiyatı 63,90 TL

Mastertouch Concealer’ın tavsiye edilen satış fiyatı 49,90 TL

Max Factor Crème Puff pudranın tavsiye edilen satış fiyatı 50,90 TL

Max Factor Excess Shimmer farın tavsiye edilen satış fiyatı 36,90 TL

Max Factor Colour Perfection ikili farın tavsiye edilen satış fiyatı 40,90 TL

Max Factor Kohl Pencil’ın tavsiye edilen satış fiyatı 30,50 TL

Max Factor Flawless Perfection allığın tavsiye edilen satış fiyatı 56,90TL

Max Factor Masterpiece Transform maskaranın tavsiye edilen satış fiyatı 42,90 TL

Max Factor Color Elixir rujun tavsiye edilen satış fiyatı 38,90 TL

ü Colour Intensifying Balm’ın tavsiye edilen satış fiyatı 34,90TL

Yorumlar