Ayakkabı seçimi neye göre yapılır? Burçlara göre ayakkabı seçimi nasıl yapılır?

Günümüzde burçların önem derecesini tartışmaya gerek yok. Sabah uyandığımızda yaptığı ilk şeylerden biride burçlara bakmak oluyor. İşte buçlara göre ayakkabılar

Ayakkabı seçimi neye göre yapılır? Burçlara göre ayakkabı seçimi nasıl yapılır?

Burçların günümüzdeki önemini tartışmaya gerek yok bazılarımızın uyandığında kalkar kalkmaz baktığı ilk şey burç yorumlarına bakmak olmaktadır. Bu noktada kişinin karakteristik özelliklerini ve daha bir çok özelliklerini sunmaktadır. Bu noktada biz de sizler için burçlarınıza göre ayakkabı seçimi nasıl olur derledik...

Sizin burcunu hangisi? Tarzınız hangi ayakkabıdır sizce...

Koç
Koç kadınları mevsimine uygun ve renkli ayakkabıları severek giyecektir. Hareketli Koç kadınının rahat bir koşu ayakkabısı her zaman dolabında bulunur. Ancak kırmızı, turuncu, sarı ve göz alıcı ayakkabılar onun sevdikleri arasında yer alacaktır.

Boğa
O her zaman en yüksek platformlu topuklarla güzel görünür ve bir şekilde onları incelikle yürümenin kolay görünmesini sağlar. Zebra şeritli ve leopar desenli ayakkabılar da Boğa kadının da oldukça şık durur. Önemli olan kaliteli bir ayakkabı olmasıdır.

İkizler
Çok ayakkabısı olacaktır. Bantlı sandaletleriyle bile çekici olduğunu düşünür. Bağlı ayakkabıları da oldukça sevimli bulacaktır.

Yengeç
Sevecen, duygusal ve nazik Yengeç kadını için, gladyatör tipi düz sandaletler bir çift muhteşem görünümlü ayak demektir. Sevdikleriyle zaman geçirirken rahat etmek ister.

Aslan
Şık olmayı ve yaşamayı seven bir Aslan kadını için ayakkabı oldukça önemlidir çünkü ayakkabı kötü olursa, bütün kıyafet batabilir. Cesur renklerde, gösterişli, topuklu ve marka ayakkabıları tercih edecektir.

Başak
Göze hoş görünen detaylarla mükemmel olan bir ayakkabı arayacaktır. Lacivert, krem, beyaz gibi renkler Başak insanlarının modaya el atmasıyla favori olmuştur. Ayrıca siyah da onlar için oldukça uygundur. Dantel bir ayakkabı, Başak için çok özel olacaktır.

Terazi
Rahatlık ve çekicilik bir arada olduğunda, terazi kadını için ideal olan ayakkabıya ulaşmış olursunuz. Çift renkli ayakkabılar, çekici görünen ama aynı zamanda rahat olan ayakkabılar, onun tercihidir.

Akrep
Bir ayakkabı ne olursa olsun, önce çekici olsun. Onun dolabında pek çok siyah topuklu ayakkabı bulabilirsiniz. Yüksek topuklu çizmeler, ayakkabılar onun için oldukça iyi seçimlerdir.

Yay
Temel kelime rahatlık olacaktır. Bir Yay kadını için moda, eğer ona keyif veriyorsa oldukça eğlencelidir ancak rahatlığıyla mutlaka birleşmelidir.

Oğlak
İşe gidip gelirken rahat edebileceği bir ayakkabı verin Oğlak kadınına, onun için şıklık kadar sağlıklı ve rahat olması da önemlidir. Klasikle modern arasında, kullanımı kolay ve içinde rahat edebilecekleri dolgu topuklar onlara göredir.

Kova
Bir Kova kadını için ayakkabıların renkleri önemlidir. Bacakları ve kıyafeti güzel gösterecek ayakkabılar giyerler. Bazen rahat olmasa da, güzel göstermesi yeterli olacaktır. Seksi ve renkli ayakkabıları Kova kadınlarına rahatlıkla sunabilirsiniz.

Balık
Balık burcu insanının ayaklarıyla ilgili şikayetleri fazladır bu yüzden ayakkabının rahat olması ve konforlu olması çok önemlidir. Babet, spor ayakkabı, az topuklu ayakkabılar balık kadını için idealdir.

Yorumlar