Bijoux takı fuarı açılıyor!

Türkiye'nin en prestijli takı ve aksesuar fuarı Bijoux Expo 1 - 4 Aralık tarihleri arasında kapılarını Eva Maya'nın defilesi ile açacak.

Bijoux takı fuarı açılıyor!

45 yerli ve 10 yabancı firmanın katıldığı ikinci fuarın büyük başarısının ardından, özellikle Türk ve Osmanlı kreasyonlarının yurt dışında büyük ilgi görmesi nedeni ile yabancı alıcıların ve Türkiye'de anahtar teslim şube açmak isteyen büyük firmaların "franchise" vermek için yoğun ilgi göstereceği üçüncü Bijuteri ve Tekstil Aksesuarı Fuarı 'Bijoux Expo Turkey', 1-4 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

1500 yabancı profesyonel alıcıyı ve 15 bin yerli profesyoneli ağırlamaya hazırlanan 'Bijoux Expo Turkey'de, 2012'nin moda olacak takı ve aksesuarları tanıtılacak.

Ünlü model Eva Maya ile başlayacak olan açılış defilesinde, Türkiye'nin önde gelen takı ve aksesuar markaları,yeni sezon takı modasını,moda takipçilerine görsel bir şölene dönüştürerek sunacaklar.

Cemil İpekçi yeni koleksiyonunu Bijoux Expo'da tanıtacak

Fuarda, uzun zamandır Osmanlı takıları için koleksiyonlar hazırlayan ünlü modacı Cemil İpekçi'nin sunumları da ve sektördeki öncü markaların defileleri de yer alacak.

Bijuteri ve aksesuar sektörünün tüm segmentlerini bir araya getiren fuarda; kolye, küpe, yüzük, broş, tekstil aksesuarları, etnik takılar, şapka,kemer ve doğal taş ürünleri gibi pek çok alanda ürün grubu ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Yorumlar