Burak Sayın'dan İmkansız adlı ilk single için lansman konserinde müzikseverlerle buluşuyor!

Rock müziğin gizli yeteneği Burak Sayın İmkansız adlı ilk single 25 Temmuz Perşembe lansman konseri Kadıköy Dorock XL'da müzikseverlerle buluşturuyor!

Burak Sayın'dan İmkansız adlı ilk single için lansman konserinde müzikseverlerle buluşuyor!

Rock müziğin yetenekli isimlerinden olan Burak Sayın ilk albümünde yer alacak olan 'İmkansız' adlı ilk single müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor! Led Zeppelin’in gitaristi Jimmy Page ile aynı sahneyi paylaşan, güçlü ve karakteristik sesine rağmen rock müziğin gizli kalmış sesi Burak Sayın, kendi bestelerini ilk kez müzikseverlerle buluşturuyor! Sayın’ın önümüzdeki aylarda Sony Music Türkiye/R-Act etiketiyle piyasaya çıkacak albümünün parçaları, single’lar halinde yayınlanmaya başladı.

Akıncan Eldes prodüktörlüğünde kaydedilen albümde Akın Eldes gitarıyla, Cengiz Baysal davuluyla güçlü sese eşlik ediyor. Burak Sayın’ın “İmkansız” adlı ilk single’ı, 25 Temmuz Perşembe akşamı Kadıköy Dorock XL’da gerçekleşecek lansman konserinde müzikseverlerle buluşacak.

Rock müzik sanatçısı Burak Sayın’ın önümüzdeki aylarda Sony Music Türkiye/R-
Act etiketiyle piyasaya çıkacak albümünün parçaları, single’lar halinde tek tek
yayınlanmaya başlandı. Akıncan Eldes prodüktörlüğünde kaydedilen, sanatçının
kendi bestelerinden oluşan albümde, usta gitarist Akın Eldes ve usta davulcu
Cengiz Baysal’ın da imzaları yer alıyor. Sayın’a, ilk single’ı “İmkansız”da Akın
Eldes gitarıyla; önümüzdeki günlerde yayınlanacak ikinci single’ı “Vazgeç”te ise
Cengiz Baysal davuluyla eşlik ediyor.

burak sayın imkansız

Sayın, “İmkansız”ın ardından sırasıyla “Vazgeç” ve “Deliyim” adlı single çalışmalarını müzikseverlerle buluşturacak. Burak Sayın’ın ilk single’ı “İmkansız”ın klibinin de ilk kez gösterileceği lansman konseri, 25 Temmuz 2019 Perşembe akşamı saat 22.30’da Kadıköy Dorock XL’da gerçekleşecek. Yeni albümünden kayıtları tamamlanan “İmkansız”, “Vazgeç”, “Deliyim” parçalarını ve kayıt aşamasındaki diğer 7 parçayı seslendireceği konserde

Sayın, etkilendiği büyük ustaların parçalarını da yeniden canlı olarak yorumlayacak. “İmkansız”, lansman konserinin ardından 26 Temmuz Cuma günü, tüm dijital platformlarda yerini alacak. Parçanın klibi ise Sony Music Türkiye’nin Youtube kanalından izlenebilecek.

Yorumlar