Gökhan Akar Ex şarkısı müzik severlerin beğenisine sundu!

Hastane ziyareti sırasında yanlışlıkla morga indi, yaşadığı şokla şarkı yazdı! Gökhan Akar, “EX” adını verdiği yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Gökhan Akar Ex şarkısı müzik severlerin beğenisine sundu!

Her şarkısı çok sevilen genç star adayı Gökhan Akar, sözünü ve müziğini yazdığı 
ses getirecek yeni şarkısı “Ex” i müzikseverlerle buluşturdu.  Müzik yönetmenliğini de kendisinin yaptığı “EX” albümü, MAG & DMC etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı. Klibinin yönetmenliğinide yapan genç sanatçı Gökhan Akar,  sahilde çekilen sahnelerde ayağından bağlı bir şekilde jeep in arkasında saatlerce yerlerde sürüklenerek yürekleri ağızlara getirdi ve ilk haftalardan milyonlarca izlenerek hitler arasına girdi.

Sözleriyle dikkat çeken “Ex” ilginç bir hikayeye sahip. Gökhan Akar bu şarkıyı bir hastane ziyareti sırasında yazmış. Yanlışlıkla indiği bodrum katında “morg” yazısıyla karşılaşan genç sanatçı, yaşadığı şokla kulağına çalınan “EX olmak” deyimini hemen oracıkta telefonuna yazdığı cümlelerle mutsuz âşklara benzetmiş,  bedenen olmasa bile insanların kalp ve ruhlarının artık “EX” olduğunu anlatan yeni şarkısını yazmış.  Beğeni toplayan “Ex”, kısa sürede müzik listelerinde üst sıralara yerleşti. 

gökhan akar ex şarkısı

YENİ ŞARKILAR ÜRETMEYE DEVAM

Genç star adayı Gökhan Akar, geçtiğimiz aylarda da söz ve müziğini yazdığı “Selametle” adlı şarkıyı Demet Akalın’ın hediye istemesi üzerine çıkan haberlerle gündeme gelmişti. Yeni dönemde birçok isme şarkılar veren ve şarkı yazmaya devam eden genç sanatçı büyük isimlerle görüştüğünü ve çok yakında sürprizler isimlerin albümlerinde şarkılarının olabileceğini söyledi…

EX

Dur önce bir dinle
Umut yok hiç yorulma boşa
Budur durum maalesef
Bana gel mi dedim koşa koşa

Beni mi buldun
Yanmışım ölmüşüm bitmişim
Yok yurdum
Kaçmışım göçmüşüm gitmişim

Aşksız hiçmişim
Kendimden geçmişim

Ex oldu her yanımız matem
Kaldı bir canımız zaten
Var bir rivayet harpten
Eyvah şikayet kalpten

Söz-müzik: Gökhan Akar

Yorumlar